bugün

fantasy arayanlar için denenmesi gereken güzel bir aktivite. otantik bir sevişme tarzı.
götüne batacak çalı çırpıyı umursamazsan güzel olabilir.
çalı-çırpı sorunu mat-uyku tulumu vb. ile çözülebilir. ancak çadır kampı gibi bir yerdeyseniz dışarı çıkacak sesleri engellemek için kastırmanız gerekecektir. ayrıca dışarıdan gözükmesin diye her yerini kapattığınız çadırın içinde oksijensiz ve kan-ter içinde sevişmek zor olsa gerek diye düşünüyorum.*
filmlerde amerikalı azgın liselilerin uygularken ölüme gittiklerinden habersiz oldukları aktivitedir.. çok acıklı ya sen hatunu yiyorsun orda tam doruk noktasına gelmişsin hooooppp arkadan saplıyo manyaan teki. hadi al bakalım.
Kamp alanında yapılan aktivite. Hatunu kendin getirisen sevişirsin ama sessiz olmak lazım.
rock festivallerinin ahlaksızlık yuvası olmasının sebebidir. evet.
Kıçınızı kolladığınız sürece sorun olmayacaktır.
önce çadır kurulur. ardından sevişilir.
anlayana tabii.
çok büyük işkencedir, o çadırın içi havasız olur, öfff sıcak da tepeden vurdukça daha da dayanılmaz bir hal alır. naylonun içinde iyice terlersiniz, zaten ses çıkartmamaya çalışmak yeterince zordur. brad pitt olsa çekilmez yani. 18-23 yaş arası belki çekilir ancak ondan sonra bir saniye bile çekilmez.
Ulan.. neyse hayal kurmayalım şimdi. Evet
2500+ hpa, üstüne sis bir o kadar da sabah yeşilden manzara ve deniz manzarası ile yapıldığında zevkli olur en son prag'dayken böyle bir manzarada...

Çoluk çocuk işi değildir kesinlikle ucunda vahşi doğada ölüm bile vardır.. oturun evinizde boş verin siz.
görsel
gece yapacaksanız içeride ışık kaynağı olmasın. gölge oyunu gibi olur. millet dışarıdan sizi izler.
görsel

entryception.
görsel
görsel
bu gidişe bir dur demenin vaktinin geldiğini gösteren sevişme hadisesi.

teşekkürler.
görsel
Çadırda hiç sevişmedim. Zaten çadırda da toplasan iki-üç kere kalmışımdır ama anlatınca komik olmayacak ufak bir anımı anlatayım:

Bahar şenliği, dört sapız. Çadır kurmak yeni, o sene yasaklanmış kampüste. Biz yine de aldık çadırı, tenhada kurmaya çalışıyoruz falan... iki kız geldi, biz de çadır kurucaz ama buralarda korkarız yanınıza kuralım falan dedi, dedik gelin başımızın üzerinde yeriniz var *

Falan filan, onlardan ayrı içmece falan derken gece gittik çadırlara. Biraz sohbet muhabbet... Güzel kızı osman* bir şekilde kaptı, diğeri de çirkin, o da zaten kemal'e* halleniyor, Kemal'in niyeti yok...

En son nedense 4 erkek 2 kız aynı çadırda yatıyoruz. Diğer çadır boş ama osman kızı oraya götürmeye hiç çalışmadı. En son ben uyurken elini kızın beline atıp "rahatsız olmuyorsun di mi =)))" diyordu, sabah uyandım hala arkadan kıza dayıyor * ben doğrulunca kız bi bana bakıp uyuyor gibi kapadı gözünü :d

Çıktım Osman kardeşimin yerine bi zevk sigarası yaktım.

The end
Heyecan dolu olsa da aslında çok zor bir eylem.

Çadır genelde yaz aylarında, deniz kenarına kurulur. Ve çadırın içi dışarıdan daha sıcak olur. Bu da aşırı terlemenize neden oluyor.

Ayrıca ses yalıtımı olmadığı için, dışarıdan geçen biri sizi rahatlıkla duyabilir ve merak edip başını içeri sokabilir. Heyecan verici ama tedirginlik yaratıyor.

Ayrıca bazı çadırlarda, güneş vurunca içeride ne yaptığınız gölge oyunu misali görülüyor. Dışarıdan “haydi aslanlarım” sesi duyabilirsiniz.

Zevkli ama zahmetli bir iş. Pek tavsiye etmem.
Otoyol kenarında sevişmek kadar heyecan vermez. Sonuçta ha çadır ha ev. Kapalı kutu işte.
36.entryi giriyorum ama başlığın başa kalma ihtimali var.

Şu gölge oyunu entrysinin ilki silinse, kalan hepsi yok olacak gibi bi hissiyata kapıldım mk.
inanılmaz güzeldir.

özellikle rock festivallerinde 3-4 ayrı kişi ile sevişme ihtimaliniz çok yüksek.
sevişmelerin en tatlısıdır.
bütün göçebe topluluklar çadırda yer, içer, uyur, çifleşir.
uygun çadır bu olabilir.
görsel
güncel Önemli Başlıklar