bugün

Annesine lafım yok, ama harbi or....çocugudur.
herkesi osmanlı hayranı görmek isteyenler asıl orospu çocuğudur olum. hem sizin yahudi kılılklı padişahlarınınızın kimisini anası ermeni kiminiki yunan müslüman kanın çocuğu olsunlarda sevelim.
Orta Çağ zamanında fetih yapmayan devletin götünü siktiklerini bilmeyen yavşaklardır. Ha kendi düşüncesidir. Ama cidden sikerler.
gezi zamanı sokakta gezen ak-trollerin sırf geziyi sabote etmek için duvara yazdığı akıl dışı, saçma bir slogan işte. ben diyorum ki "zulüm 1453'te başladı" diye yazan piçle tivitırda yazan ak oğlanlar aynı kişiler! hadi aksini ispat edin!
Anadolu Selçuklularını ortak payda almaya ne dersiniz delikanlılar? Loser bir yunandır.
Süzme o ç dir.
gezicilerin zihniyetini özetleyen yazı türü.
adamların kapasite bu kadar arkadaş.
yakar yıkar, sıçar batırır sonrada ak parti yaptı der.
muhtıra verir, ak parti yaptı der.
cumhuriyet mitingi yapar, ak parti yaptırdı der.

3-5 sene sonra görceniz. chp, "gezi olaylarını da ak parti yaptı aslında" diyecek.
orospu çocuğunun lügat karşılığıdır.
ucuzsunuz oğlum ucuz hem en aşağılığından. camii'de bira içildi dediniz fotoşop çıktı, türbanlı kadına saldırdılar görüntüleri var dediniz görüntüler çıktı öyle bir hadise yok, bayrak yakıldı diye görüntü gösterdiniz cizerli pkk'lıların 2 yıl önceki vukatı çıktı, şimdi de elinizde kimin yazdığı meçhul bir duvar yazısı kaldı.
vay amk! ben de bugün yenikapı miting alanıdaki duvarların birinde "zülüm 1923'te başladı" diye bir yazı gördüm. kesin bunu yazan akp'li orospu çocuğudur. akp'lilerin hepsi böyle işte tipik akp zihniyetinin temsili hede hödö... sizin seviyeniz bu işte. sizin gibi ilkesiz puştlarla ilkeli tartışamazsın iftirayı atıp köşeye çekileceksin! aynı uzun babanız yaptığı gibi...
Natüreldir.
Kimse söylememiş ağır orospu çocuğudur.
"ama camide içki içilmedi :(" diye kıvıranları vardır. lan camide içki içilmedi de ortalıktamı yakılıp yıkılmadı, yağmalanmadı? meydanın ortasında 1 hafta apo posteri dalgalanmadı? hemde o çok sevdiğiniz küçük terörist eniği tarafından.o da mı yalan? adamın beyni öyle bir yıkamışlar ki kendine söylenen pembe yalana o denli saplantıyla inanıvermiş.
Bizans'lı olabilir, teokrasiden hoşlanmıyor olabilir, Hristiyan olabilir, Ayosofyada her pazar ayine katılan biri olabilir. Bununla Orospu çocuğu olmaz. Adamın topraklarını işgal etmişşsin senin yönetimini zulm olarak görüyor olabilir.
Daha zulüm yazamayan sığ beyinler tarafından linc edilen insan.Gerçi bu söze katılamıyorum zira zulüm,Türklere müslümanlığın "kabul ettirilmesiyle" başladı.
bu kadar sapkınlaşan türk halkının bunu söylemesi doğaldır. şöyle anlatayım; efendim adam iki çocuk babası bir godoşla tanışır ona yılbaşı için iki tane kadın getirmesini söyler godoş kadınları bulur lakin adam beğenmez bunun üzerine bu adam godoşu becerir. işte böyle sapkınlaşmış milletimizin asil evlatlarının efendimizin (s.a.v) övgülerine mazhar olmuş yüce atamıza hakaret etmesi gayet doğal bir şeydir fazla sorgulanmaması gerekir çünkü beynimizin yüzde 9'unu kullanabiliyoruz çok sorgularsak yakarız devreleri...
(bkz: keşke yunan galip gelseydi) diyen adam olabilir.
bizansın yaptığı işkencelerden bahsetmeyen kişidir evet.
Milletimiz icin onemli fetih ve baslangic tarihlerini yazip zulum bu tarihte basladi diyen ne kadar itogluit varsa alayinin amk.
Yeter lan artik bu kadar ayriştigimiz.
Bak ulkemizin guvenligi için bir harekat yaptik dunya karsimiza dikildi. Bizim artik millet olarak birlik olmamiz şart.
Gokturkler de, hunlar da, selcuklular da, osmanli da ataturk de bizim atamiz.
Birlik ol türkoğlu! Birlik ol!
tarih kitaplarında yalan ve yanlı bilgiler var. sanki osmanlı sütten çıkmış ak kaşık gibi anlatıyorlar. ulan ayrıca osmanlı dediğin imparatorluğun içindekilerin çoğu devşirme türk bile yok. fetih politikası izleyip sağa sola saldır, taht kavgası yap, toprak kaybet ve imparatorluk yıkılsın hepsi bundan ibaret. fatih sultan mehmet in istanbul u alması dışında koca bir hiçtir. zulüm kelimesi abartılı olmuş ama genel olarak türk tarihi osmanli ile başlamadı.