bugün

güzel entry girip sevimli yorum yapabilen yazar... hoş gelmiş, sefalar getirmiş.
nesildaşım yazar. ayrıca gayet iyi tanıyorum kendisini.

siyah ulan !
bayram kutlayıp harçlık olarak artı alan yazardır. güle güle harcasındır.
Toplu mesaj attığı için samimiyetsiz olan yazardır.
Hiç atmasa daha iyiydi.
Tamam dikkat çektin aferin.
az önce bayram mesajını aldığım yazar. bayramınız kutlu olsun efendim.
elimi öperse şeker vereceğim yazar.
reklam yapan yazardır. sol frame'den düşmez artık. bottan farksızdır gözümde. ah canım 48800 kişiyle birlikte benim de bayramımı kutlamış zahmet edip (!). ya bırak allasen.
toplu atmamış beyler, bana gelmedi.

alındım lan.
toplu mesaj falan atmayan sadece denk geldiği yazarların bayramını kutlayan, reklam yapmakla uzaktan yakından alakası olmayan, bayramlaşmanın sünnet olduğunu bilen yazardır. fakat bu davranışından ötürü büyük tepkiler almış yazardır.
bu bayram gününde yüzümde bi tebessüm oluşturmuş,güzel insandır.teşekkürler.
zıplamakta olduğunu iddia eden mıknatıstır.
yerine göre çeker, yerine göre iter.
bu arada zıplamayı başarması takdire şayandır.
tanım: profesyonel bayram kutlayıcısı.
yorum: bilmukabele.
benim de bayramımı tebrik etmiştir. doğrusu moderasyondan beklerken bir yazardan gelmesi ilginç oldu.
herhangi bir konuşma başlatmak için, bayramımı kutladığını düşündüğüm ancak geçen dakikaların beni haksız çıkartıp utandırmasına sebep olan yazar.
aynı gün doğduğumuzu öğrendiğim ve benden başka bir kişinin daha böyle talihsiz bir günde doğduğunu görünce üzülsem mi, sevinsem mi bilemediğim yazar. yine de doğum günü kutlu olsun. *

*bir "insan" bu entryi niye eksiler ki ?
ilk zıpladığı günün yıldönümünü kutlayan çekici metal.*
hoş insan , hoş yazardır kendileri.
kafa karışıklığından bir an önce kurtulmasını istediğim iyi insan.
(#12204181) nolu entrysine cevap niteliğinde yazı yazdığım yazar.bana ne oluyor bilemedim ama içimden geleni paylaşmak istedim efenim.

küfretmek aslında bazı insanlar için normal bi durum, bazı ilişkiler için de.garip ama öyle anlaşıyor bazı çiftler.küfretmesi başlı başına bi eksi ama sana neyi ithaf ederek küfrettiğine de bağlı.böyle bi itirafta bulunduğuna göre ağzına sıçayım aşkım ya ehehe gibi bi küfür etmemiş heralde.yani o zaman adam sadece sana küfretti diye ayrılmak kulağa saçma geliyor.ama adam seni tanıdığı halde namusuna mı küfretti, kişiliğine mi hakarette bulundu ? ne dedi bilmek lazım tabi.ama ne olursa olsun sana saygısızca davranan birinden ileride düzelmesini bekleyemezsin, atalarımız insan 7sinde ne ise 70inde de odur diye durumu güzelce izah etmiş zaten.velhasıl değiştiremezsin de.e saygının olmadığı yerde sevgi de uzun süre barınamaz.saygısızlığın dozu artarsa (bunu bilemiyoruz , bahtımıza ne çıkarsa dememek lazım ) ileride birbirinizin ağzını yüzünü patlatır, mutsuz bi hayat geçirirsiniz.ki zaten burda hala bi umut arayan, çabalayan sensin.aranızda ne yaşandı, öncesi nasıl, adamın karakteri nasıl bilemiyoruz belki de birkereliğine mahsus bişeydi yani bi patavatsızlık yaptı, kötü günüdeydi, hayat onun için berbat haldeydi şimdi çok pişman falan fistan ama içimden bi ses şu kafa karışıklığını bitir de hayatını boş yere alıkoyan insanları sil diyor.iyi anıların vardır tabi de ileride yaşıyacağın kötü anılar onları tek tek nötrler zaten merak etme.

herşey sana bağlı zaten.ben burda 1 entry girdim, çevrendekiler 1, 2 yorum yaptı falan diye değiştirmezsin sen fikrini.kafana koyduğunu yaparsın da sanki sende geri dönme potansiyeli var.yani ben öyle hissettim bilemiyorum.

ayrıca ben ne demeye böyle bi entry girdim anlamadım aslında ama hadi bakalım hayırlısı.
karga olduğu tespit edilmiştir. *
Acil şifalar dilediğim yazardır kendisi, mide kanseri olduğunu okudum; inşallah en kısa sürede iyileşir.
iyi bir yazardır, iyi bir dinleyicidir, önyargıları yoktur.
(bkz: #12358080) çok üzmüş yazardır. aCiL ŞiFALAR DiLiYORUM KENDiSiNE.
(#12475378)acil şifalar diliyorum. en kısa zamanda iyileşir.
bilmem kaç yıl önce bugün doğmuş olan yazar. mutlu yıllar.