bugün

Zeynep Bastık’ın evli olmasına rağmen Edis’le yaptığı samimi dans, sosyal medyanın diline düştü. Edis'in Bastık'la olan samimi tavırları dikkat çekerken, ikili henüz bir açıklamada bulunmadı.

Kimileri tarafından çok seksi olarak anılan dans, kimileri tarafından Zeynep Bastık’ın evli olması nedeniyle tepki gördü.

https://www.mynet.com/zey...w4HgPUHv9RsHQxgsuLNby2_Dk
hanımefendinin eşinin büyük sıkıntı çıkarması ile neticelenecektir. genelde sevgili olanlar bu şekilde yakınlaşır hani şartların getirdiği bir dans gibi de değil.
Ben eşimi böyle görsem baya aldatılmış gibi hissederdim. Normal bi dans değil.
ya bi gidin allaaşkına yaa. ne var ki şimdi bu dansta. fazla samimiymiş. benim karım bir erkekle böyle dans etse hiç önemsemezdim.
(bkz: Open marriage)

Kesin arada "bastık" vardır.
Boynuzspor yakındır zeynep in kocasına.
eğer rahatsız olmuyorsa kocası boynuzlara pasta cila çektirsin.
gavatlık ve boynuzluk hiç bir durum yok ortada. evli iki insan birbiriyle dans edebilir hatta seks bile yapabilir. sanki görende adam öldürüyorlar, tecavüz girişimi yapıyorlar sanar. bu kadar hayatı gözünüzde abartmayın. şahsen benim eşim başkasıyla dans etse hatta seks yapsa hiç bir şey demem.
Ya izlemedim sahne şovlarını ancak bakış açınız yanlış. Sahne şovları adı üzerinde şovdur. Orada sanatçılar, kendi karakterlerini bir askıya asıp öyle performanslarını sergilerler.

Örneğin, beyonce ve jay-z de evli ancak beyonce sahnede yaldır yaldır erkek dansçılarıyla seksi danslar ediyor. beyonce, sahnedeyken grammy ödüllü bir sanatçıyı oynar. sahne dışındaki hali olan evli, 3 çocuklu o kadını değil. Ortada boynuzlamalık bi olay yok.
kadın kadına dans ediyorlar işte burada büyütecek ne var?
Hoşuma gitti.

Zeynep bastık nasıl evli ya...