bugün

5. nesil yazar.

(bkz: gamsız)
bence nickini pekiştirmek ve taş fırın adamı olmak adına, nicki içerisindeki 'G' harfini hemen çıkartmalı...

edit: özel mesajla da olsa tanışma fırsatım olan, hakkaten de nickini hak eden bir adam. efendi ve gayet kibar. hoşgeldin, sefalar getirdin...
uludağ sözlük linç ekibi nin elinde hamura dönmüş kişi.
gecenin bir vakti ıslak bir çorapla bütün sözlük yazarlarının üstüne gelmesini sağlamış 5 nesil yazar.
(bkz: gamsız girilmez)
(bkz: gamsız adam)
(bkz: fındık kadar gamı olan kadın)
dünya kadar malın olacağına fındık kadar gamın olmasın dilekleri ile hoş karşılanan yazar kişisidir. *
"aşkım çorapların da ıslandı mı?" başlığını açarak, sözlüğe yeni bir söz kazandırmış yazar. açtığı başlığa girilen her entrynin, kendisine yönelik olmadığını anladığına inanıyoruz. ayrıca, sözlük, o başlığı çok sevdi. çaylakmış kendisi. geçmiş olsun ve hoş geldin diyoruz.
(bkz: aşkım çorapların da ıslandı mı) başlığını açarak sözlükte son zamanlarda görülen entrylerin en komiklerinin yazılmasını sağlayan yazar. artık yazacak bir şey kalmamış ama hala entrysi orada. helal olsun. *
nickindeki tek g harfinin de çıkarılması kötü sonuçlar doğuran yazar.
geri dönmüş beklenen yazar.
(#2989793) no'lu entrysi okunası yazar.
askim coraplarin da islandi mi gibi bir başlığı bedavadan sözlüğe hediye etmiş yazar. ayrıca sözlükteki tüm yazarlar tarafından bu başlıktaki kahramanlardan ozan bey ve gülden hanımı sözlüğe davet etmesi istenen yazar.
bütün sözlük yazarlarına modlar dahil bir başlıkla kendini tanıtmış yazar. zirve'ye geldiğinde ben zerrekadargamiolmayanadam dediğinde ne gibi bir fırtına yaratıcağını merak ettiğim beşinci nesil.**
anılarının devamını sabırsızlıkla beklediğimiz yazar.
(bkz: o bir efsane)
o bir fenomen. o bir radikal. o bir gece yarısı güldürürken düşündüren. o bir uludag'da sabahlama nedeni. seni seviyoruz zerre kadar gamı olmayan adam.

edit: Allah onun sonunu popstarlara benzetmesin *. Bir anda ünlü oldu bu beni çok korkutuyor.
dönüşü muhteşem olacak yazar , yeni başlıklarını sözlük ahalisi olarak dört gözle bekliyoruz.
gece gece milleti eğlendirmiş yazar. böylelerini çaylak yapıyolar bi de, çok ayıp!
öyle bir başlık açmıştır ki kendisi, tepedekileri bile sahaya indirmeyi başarmıştır. ayrıca silmeye/engellemeye kıyamıyo lan hiç bir mod.

(bkz: helal olsun)
(bkz: o bunu tüm kalbiyle yaptı ve başarılı oldu)
"bir gün bir başlık açtım ve bütün hayatım değişti" yazarı.

(bkz: aşkım çorapların da ıslandı mı)
(bkz: söhret yolu)
(bkz: oldun mu oldun mu simdi mosmor oldun mu)

edit: o bir yazar.
(bkz: ünlü olmak için soyunmak)
(bkz: ünlü olacağını bilmeden başlık açmak)
sözlüğe bomba gibi düşmüş yazar.