bugün

Zira kelimesinin iç anadolu versiyonu.
akdeniz versiyonu eveldevar olan kelime.
zazaca kalp/yürek anlamına gelen sözcük.
yeni bir yazar. *
hoşgelmiş yeni yazar.

kürtçe* de yürek manasındadır. aynı zaman da sarışın kız demektir.
hoşgelmiş sarışın kız şey aman avrat yok yok kız, ulan ağzıma sıçayım. hoşgelmiş yazar.*
sefalar getirmis yeni yazar.
orta anadolu kürtleri arasında "çok zeki, cin gibi" manasına gelen zamirsel bir hitap şeklidir.
ho$gelmi$ yazar. gercekten ho$gelmi$.
duyarlı yazar.
ismin en sonunda yer alan "e" harfi düşürüldüğünde ortaya çıkan kelime kürtçe sarı anlamına gelir.

(bkz: zer)
#5038280 yarmış yazar.
kardeşfobik yazar.
kardeş sever yazar.
geçecek bunlar, güneşi günler göreceksin, üzülme, merak etme, yıkılma, umutsuzluğa düşme, demek isterken farkında olmadan dediğim yazar. *
türk klip üniformasının patentine sahip yazar.
bakmayın kafa kağıdında tunceli yazdığına. bildiğin dersim'li yazar.
"2009-2010 yılı su katılmamış saflık timsali ödülünü" kesinlike hiç kimseye kaptırmaz abi bu. aha bunu da burdan açıklayayım. olum bi insan bu kadar arı, bu kadar saf nasıl olur lan?

kırmızı halıda yürüse bu, poz keserken "kızım brad aslında sana aşıkmış lan. angelına yalanmış" desem yeminle gözlerini japon çizgi film karakterleri gibi açıp, inanacak.

yeni bu buralarda. yeni ama 40 yıllık yazarlara taş çıkartan yazıları var. yazdıkları yazacaklarının teminatı olsun ki yeminle "okur bu çocuk"...

aha şuraya yazıyorum ki silinmesin bu yazılanlar! gün gelir ıspatlarım..

not: düğünümde de bana altın suyuna batırılmış yonca takacakmış haspa!!! ni ho ho ho...
...intikam yeminini eden zere, haince planlar kurmak üzere odasına çekildi.. hedefinde iki kişi vardı. aslında bir kişiydi ikisi de. * yaklaşık 2 ay 13 gün sonra ortaya çıktı ve...
sınıf başkanı yardımcılarının ezilmemesi konusunda platform oluşturmasını beklediğim ve oluşturduğu bu platformda sonzuna dek göğsümü gere gere yanında olacağım, benle aynı dertten muzdarip yazar, saygılar.
(bkz: zerre)
#5336779 nolu entrysi ile içimi parçalamış yazardır. kendisini en yakın zamandaki halı saha maçımıza davet etmek, ona gol attırmak ve onun da çocuklar gibi sevinmesini izlemek büyük bir mutluluk olacaktır.
"yazdıkları yazacaklarının teminatı olsun ki yeminle "okur bu çocuk"...

aha şuraya yazıyorum ki silinmesin bu yazılanlar! gün gelir ıspatlarım.."

demiştim.

(bkz: #5359119)

bunlar henüz daha başlangıç. ısınma turları. prensipte anlaşırsak uzun yıllar buralarda.

bu sözlükte hiç bir hatun yazarı kıskanacağımı "vay vay vay ne yazmış be zilli. ay ben bunu boğarım ama" diyeceğimi düşünmezdim. ( sevgimden boğarım kıskançlıkla alakası yok valla. ehehe)

düşünür oldum anasını satayım.

aha bu da bol acılı ezme tadında itirafım olsun...

not: editlenir ki bu...
(bkz: kurtcedeki en guzel kelime)
(bkz: ondan dolayı)
(bkz: demek öyle)