zengin oglanla fakir kizin aski

 1. 1.
  zengin kız fakir erkek birlikteliğinden daha uzun süreli olacak birliktelik çeşididir. zira zengin kızlarımızın çoğu aşk için her şeyden vazgeçebilecek gibi görünseler de her şey gucci nin yeni sezonu açmasına kadardır. ayrıca fakir erkekler de fazla gururlu olduklarından ilişkilerde erkeğin zengin, kızın fakir olanı makbuldür.
  #3421938 :)
 2. 2.
  pek action bi durum yoktur bu aşkta.muhtemelen zengin oğlan fakir kızı kirletip bırakacaktır ama asıl sorun fakir oğlan zengin kız mevzusunda kopar ki akıllara ziyandır...esas oğlan kızın uğruna dünya'yı yakmaya kalkar mazallah.
  #3565390 :)
 3. 3.
  anne istemez. oğlanın ki, eğer kızda karşılığı varsa aşk değildir de zaten, acıma-şefkat gibi bişeydir. aşk dediğin karşılıklı olmaz çünkü. yani üzülecek bir durum yok.
  #3565396 :)
 4. 4.
  (bkz: yeşilçam)
  #3567128 :)
 5. 5.
  oğlanın sikip atmasıyla neticelenecek olan aşk**
  #3567168 :)
 6. 6.
  n: biz ayrı dünyaların insanıyız tarık.
  t: ama nalan. neden böyle söylüyorsun.
  n: çok rica edeceğim tarık bu bahsi kapatalım.
  t: nayır, nolamaz. isteteceğim seni annenden. vermezse kaçırırım. parada pulda gözüm yok benim nalan. seninle soğan ekmek yerim, yeterki yanında olayım.
  n: ama bir sorun var. senin gömleğin benimkinden daha beyaz.
  t: ne önemi var bunların. mühim olan aşkımız nalan. senin gömleğinide benimklerle beraber attırırız makineye.
  n: ooo tarık. çok mesudum sevgilim.
  t: bende..bende...
  #3567173 :)
 7. 7.
  (bkz: klişe)
  #3567312 :)
 8. 8.
  jane austen kitaplarından fırlayan dengesiz ilişki. sonraki yıllarda kendine bir ekol yaratamayan yeşilçam bu olay üzerinden çok para kaldırmıştır. gerçi önemli olan olay değil onu nasıl anlattığınız ama bizde de author eksikliğinden dolayı yaratılan ile aktarılan arasında bir kopukluk, bir saçmalık oluyor. bu sebeptendir ki türk sineması şu ana kadar pek de iyi filmler yapamamıştır. hele bu konuyu işleyenler dandiktir, leştir.
  #3656039 :)

zengin oglanla fakir kizin aski ile alakalı başlıklar