bugün

Güzel kızdan daha iyidir.
cogu kezban da olsa kabul edilebilir.
yoktur. alkol problemi olmayan kız vardır.
(bkz: türk kızlarındaki akıl almaz nankörlük)
zengin olan kızdır.
bizede fucker oğlan olmak düşer.
diğer kızlara göre 10 basamak öndedir.
Eğer sizde cluplerde yatıp kalkan babanızın arabasıyla o otel senin bu otel benim diye gezen biri değilseniz yani orta halli biriyseniz bu kızlarla ilişkiniz üç şekilde gözlenir.
Öncelikle belirtmeliyim ki bu kızlar eğer size es kaza aşık olduysa nanayı yediğinizin resmidir çünkü ne yapar ne eder sizide kendilerine aşık etmeyi başarırlar.
Eğer size aşık oldularsa sizi yedirir içirir gezdirirler parayı dert etmezler. Kızın ailesiyle birlikte egeye nazır villanın terasında rakı keyfinden bile eksik kalmaz hertürlü şeyi yapar hayatınızı yaşarsınız helal olsun size be!
Ancak sorun şudur ki tıpkı zengin erkekler gibi zengin kızlarıda kaçamak yapmayı çok sever. ilk başlarda olmasa da ilişkinin ilerleyen günlerinde sevgilinize ulaşamama durumu yaşarsınız. Bir-iki gün telefonlarını açmaz evinde yoktur arkadaşı da ne hikmetse finallere çalışmaktan arkadaşıyla ilgilenememiş nerede olduğunu bilmiyodur.
Bilin ki sevgiliniz kaçamak yapmaktadır günü birlik sevgilisi ile Çeşme sahillerinde veya günlük kiralık villanın birinde futursuzca sevişmektedir. Geçmiş olsun. Affedip affetmemek yalanlarına inanmak size kalmış.

Öteki ilişki türü ise orta halli olup bu kızın günlük ilişkisi durumunda olmaktır.Genelde tatil sitesinde,otelde,sahilde,barda ikinizinde keyifler gıcırken tanışırsınız. Orta halli birey için bu aktiviteler kırk yılın başıdır ve ne şanslısınız ki birde kız bulmuşsunuzdur. Şimdi doğruya doğru bizim gibi tek düze yaşayan insanlar için rüya gibi bi durum tatildesiniz paranız var birde yaz aşkı buldunuz kimse bitsin istemez. Bende istemedim efendim anında mal gibi bağlandım hayaller kurmaya başladım tabi. Bu rüya iki gün sürer. Ertesi gün yaz aşkınızdan eser kalmaz nerede olduğu muammalaşır sosyal medyadan engel yemişsinizdir telefondan engel yemiş smsden spamlara düşmektesinizdir. Ancak ne hoştur ki bu durum ilki kadar koymaz eğlendiğiniz için sevinir geçersiniz gidip memleketteki dostlarınıza hava yapar fotoğrafları gösterirsiniz.

Üçüncü ve son olan sonradan görme zengin kızla olan ilişkinizdir bilerek ekonomik durumu kendiden aşağı olan erkeklerle gezer derdi hava yapmak kahır çektirmektir. Çünkü kendi klasmanı erkekler onun görgüsüzlüklerine itibar etmez güler asla kahrını da çekmez. Bu tip ilişki bizim gibiler için en yıkıcı olanıdır bunlardan uzak durulması gerekir vesselam.