bugün

sozluk.org dan tanırım, sağlam yazardır.

hoş gelmiştir. tabii henüz çaylaktır ancak, en yakın zamanda atlatacaktır bunu.

edit: artık bir yazardır. göreceksiniz, çok pis yazar.
(bkz: dokuzuncu nesil yazar) ayrıca hoşgelmiştir.
hoşgelmiş yazarımızdır.
(#14199839)

sağlam demiş miydim?

evet demiştim.

edit: * *
dokuzuncu nesil, emekçi, eğitimci yazar. hoşgelmiştir.
zensinyo diye okunuyor sanırım. brezilya ikinci ligi takımlarından rio de matistas takımından oynuyor* mevkiinden emin olamayacağım ama sol bek olması muhtemel
sozluk.orgdan tanıdığım, sevilesi yazardır. aramıza hoşgelmiş.
kendini eğitimi adamış yazardır. Sozluk.org'un döktüğü yapraklardan biridir. Lâkin bizler çam ağacının yapraklarıyız. tutunacak bir dal her zaman buluruz, dört mevsim açarız...
hoşgelmiş yazardır. saatte satıyor mu bu zenci acaba ?
hoş gelmiş kavruk. o da bizden.
dokuzuncu nesil yazarların aktif olduğunu sayesinde öğrendiğim yazar.
midye sever, 9. nesil yazarlardan. kendisine hoşgeldin diyorum.

dipnot : midye yeme teklifini de memnuniyetle kabul ettiğimi bildiririm. *
(bkz: adım 25 samuel yaşım)
na budur;

(bkz: kaslı zenci/#14296470)
çok iyi anlaşacağımızı umduğum nesildaşım hoşgelmiş.
(#14586205) ile müthiş bir entry ve nick uyumu sağlamış yazar.

ben güldüm valla.
(#14445904) seri eksici ibnelerle ilgili harika bir tespitte bulunan kardeşimizdir.
edit: birde futbolla pek bir alakalıdır, bilgilidir de.
Bugün, Türk Milletinin özgürlük ve vatanı için gerektiğinde neleri feda edebileceğini bir kez daha kanıtladığı bir dönemi simgeleyen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günüdür. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, “Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur” sözlerinde ifadesini bulan bu zafer, aynı zamanda Mehmetçiğin vatan ve millet sevgisinin de ölümsüzlük anıtıdır. Milletimizin gönlünde daimi yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güven içinde yaşamamız, milli çıkarlarımızın savunulması ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını feda etmişlerdir. Üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, vatan sevgimizin, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olarak, gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz. Onların, vatan ve millet için yaptığı fedakârlığın değeri, hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce ve büyüktür.

Türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyoruz.
ve bu yazara sevgilerimi gönderiyorum.
aklını sıyırma raddesine gelmiş yazardır. selamlarını sunar.
zordur ama az daha dişini sıkması gereken yazardır.
anladığım kadarıyla futbolu gerçekten seven biridir.
Kendi takımımın maçını izlerken rakip takım harika bi pozisyonla gol attığında ne goldü be diyebilen benle aynı görüşleri paylaştığımızı düşündüğüm gerçek bir futbolsever yazardır.
nıckıyle direk olarak aklımda zokora'yı çağrıştırmış olan yazardır.
benden önce gelmiş nesildaş yazar. hoş gelmiş.
ayrıca doğum günün kutlu olsun.

dokuzlar örgütü
iyi bir fenerbahçeli olan doğum günü yazarı. iyi ki doğmuş.
güncel Önemli Başlıklar