bugün

kesin 99 doğumlu bir kız. yeni yazar hoş gelmiş.

99 ne lan?
Gerçek zenci değildir. Evet.
ben fotoğraf attığımda bu kız gelip benim nick altımda sözlüğün kalitesini düşürdüğümü iddia ederek zırlamıştı. (halbuki yükseltiyorum)

kendisi de elinin fotoğrafını atarak yükseltmiş seviyeyi zaar. neyse nick altı istemiş, girelim.

edit: ben kimseyi yemem, çiğneyip tükürürüm. zira bu da bir uyarı. olacaklar olmasın diye.
Kalemi birazdan kuvvetlenmeye başlayacak yazar. Çünkü bir kadın ve ojeli güzel eli var.

görsel
görsel

Kadınım bennn kadın. Pardon oo o kadın. Onunla öyle konuşamazsın. !!???
(bkz: noliyir lo)
benim nick altım varmış yeni fark ettim amk.Neyse zamanında kargaşalar olmuş güzel zamanlardı.
Gercek zencı mı?
Kızın altına entry girdik anında silindi amk. karı ifadesi tartışma çıkarabilirmiş. Millet nickaltinda neler yazıyor onlar tartışma çıkaramaz da bu kelime mi çıkaracak. Karı ne demek biriyle evli kadın demek. Hakaret yerine geçmez ve tartışma çıkaramaz.
99 lu ergen bir yazar diyecektim.

Bi anda 99lıların artık 21 yaşında oldukları gerçeğiyle yüzleşerek irkildim.

99 nedir abi ya?
99 taze tc genci demektir ozur dilerim moruk olmadigim icin bu arada.
Özür dilemenizi gerektirecek bir şey yok.

99lu olmak sizi ayrıcalıklı kılıyor zannederim.
Belki de
Ergence gözüksün diye doğum tarihinizi nickinize iliştiriyorsunuzdur. Saygilar.
Kaymak istediğim ama hala göndermeyen yazar. Afyonlu değil miydin ayıp ediyorsun evet.
Dm yasağı olduğu için bana dm atması gereken yazar.
yapma dakota, sen japonsun akıllı adamsın amk. harun abi terörüne kurban gidip bizi arkanda gözü yaşlı koma.
Memleketten tepki almama neden olan yazar. Japonu karşına almak hayattaki hiçbir şeye benzemez zenci kız. Dm yazmamazlık yapma yanarız.
kinamuyonun anası harundur aksini idda eden yine harundur.
zannımca sözlüğün kara kızanıdır.
Götümüz olmasaydı sıçamazdık diyerek gerçekleri tokat gibi yüzümüze çarpan yazardır. Benimle evlenir misin.
571 entry girmiş mübarek yazar.

görsel
mesaj alımı kapalı yazar.