bugün

Evet arkadaşlar yapılan bir araştırmaya göre zeki insanlar daha geç uyuyormuş. Iq seviyesi 90 civarında olanlar ise daha erken uyuyormuş.

Sözlükte gece oluşan elit ortam bu yüzden demek ki.

Evet siz erken uyuyan insanlar. Bir gerizekalı değilsiniz tamam ama sike sürecek akıl yok'u da teğet geçmişsiniz.
Ego tatmini, geçin bunları.
Yav he zeki insanlar merdiven çıkarken sakız da çiğneyemez. Zeki insanlar obsesiftir. Zeki insanlara 3 saat uyku yarıyormuş. Hatta Zeki insanlar götten işiyormuş.
Uykudan sayılmayacak az bir saat uyuyanlar ne oluyor einstein mı? Salakça bir avuntu bence.
Zeki değil, kafası takık ve düşünen insan o; gerzek!
Iyi geceler ben yatıyorum.
okurken uykum geldi.

gece oluşan elit(!) ortamın sebebi, liselilerin erken yatması, ayküyle ne alâkası var amk!
Olm biz burada trollük yapmıyoruz bilgi paylaşıyoruz. ibneye bak gelmiş iki kuruşluk aklı ile bilimi çürütecek.

Keşke bu başlığı gece açsaydım da sadece zeki insanlarla tartışma elitizmine layık olsaydım.

m.haberturk.com/saglik/haber/580019-gec-yatanlarin-iqsu-daha-yuksek
(bkz: züğürt tesellisi)
zaten normal bir insana 4 saat uyku yetiyormuş. Bakmayın biz kendimizi kandırmak ve geliştirmemek için 8 saat diyoruz.
Yorgun oldugun günde erken uyursun. Yorgun değilsende geç uyursun.

Yani zekayla alakalı demek çok saçma. Çok çalıştığım için gerizekalı oluyorum ben sanırım.
Gece gec yatan zekiler sabah kacta kalkiyor, gun icinde ne yapiyor, insanlarla nasil iletisim kuruyor hep merak etmisimdir.
Cevremdeki gece gec yatan zekiler genelde issiz, evden cikmayan, magara adami gibi asosyal tipler.
Ha bu tipler ekmek almaya da annelerini gonderir.
muhendis, tasarimci, ogretmen, yonetici arkadaslarim da makul bir saatte uyurlar, ben de zeki sanirdim onlari. Meger bizimkiler akilliymis.
Zeki olduğunu "geç uyuyanlar zekidir" varsayımından yola çıkarak "aha dün üçte yattım, zekiyim"e bağlayan pırıl pırıl zekaların egosunu tatmin etmesine sebebiyet verecek araştırma sonucu.
Dünya'daki nice dahiler de sözlükte, facebookta, twitterda takıldıkları için geç yatardı zaten.
Üniversite de matematik öğretmenim günde 3 saat uyuduğunu söylüyordu.

Yalan söyleyecek biri değildir ve ayrıca mükemmel bir zekaya sahiptir.
sabredin tüm düşük zekalılar uyuyacak birazdan. Elit ortama kavuşacağız.
Neredeyse bütün insanlar artık geç uyuyor, ama herkesin zeki olduğunu düşünmüyorum.
Benimde dikkatimi çekmiştir hatta az uyurlar.
yalan dolan bir şey.
uyumuyorum iyi hoş da bu sefer kalkamıyorum da o hangi kategoriye giriyor hocam?
kafa biraz daha geç yoruluyor olabilir. aptal insanlarsız birkaç saati yakalamak istiyor olabilir.
istisna miyim acaba?
baslik nick uyumsuzlugu
Görüyorum ve Daha zeki insanların yatıp kalktığı zamanların belli olmaması olarak arttırıyorum. Yersen.
Konu ile ilgili gözden Kaçırılan bir nokta var, zeki insanlar internette bön bön takılıyorlar diye, sabahlara kadar boş işlerle uğraşıyor diye geç uyumazlar. insanlık için, erdemleri için kendi tatlı uykusundan feragat edip ilim için çalışınca geç uyurlar.

Yazar burada mal gibi bir elinde akılsızlaştıran telefon sabaha kadar boş dönenlerden bahsetmiyor zannedersem.
bende diyorum neden? doğrudur.
Zekilik değilde şu şarjı bitireyim öyle yatayım diyen insan silsilesi olmasın.