bugün

Nihat doganin halil sezaiye dedigi gibi zekamin zekatini versem 7 asir sokrates diye dolasir tarzda bir yazardir kendileri. Din trollu kendisi sanirim. Cok ciddiye almamak gerekiyor.
Yakışıklı değil sempatiksinin ders versiyonu.
Akebeli yazar tanesi babişkosu akebe ilçe başkanıymış. Donuza eklenmelik yazar.
Kastamonu ili Tosya ilçesi endüstri meslek lisesi torna tesviye bölümü ikinci sınıf terk yazar.
Babası akparti il başkanı mı halaybaşı mı ne olan yazar.
Triger kayışı atmış yazar.
Sağlam atatürk düşmanı olan bir yazar. Kendisinin atatürk hakkında attığı yanlış ve yakışıksız yazılar ve özellikle mustafa kemal atatürk ile recep tayyip erdoğanı gereksiz karşılaştırması gecenin şu saatinde çok dokunmuştur. Mustafa kemal atatürk bu vatanın kurucusudur. Emperyalistlerin tüm planlarını bozmuş ve türk halkını yeniden var etmiştir. Büyük ortadoğu projesinin eşbaşkanı olduğunu söyleyen bir kişiyle karşılaştırılamaz.
bi bit dedirten başlıklar açan ve insanı bahsettiği her konudan nefrete sürükleyen, aşırı gerici kafa yapısına sahip, kafa tası açılıp incelense muhtemelen bilim insanlarının "australopithecus" sınıfına dahil edeceği primatımsı yazar.
(#33818944)

kendisi ya okuma özürlü , ya okumadan yorum yazıyor ya da bir troll , her neyse sonuçta insan insandır diyip direkt cevap yazayım.

hukuk içtenliği bir nebze gözetir onu da mahkeme iyi hal olarak , cezayı alt sınırdan tutarak falan gözetir fazla bir şansı yok yani.

şimdi madem içtenlik çok önemli o zaman tecavüz ettiği kadın için ifadesinde 'ya komiserim hatun çok güzeldi dayanamadım tecavüz ettim' diyen tecavüzcünün içtenliğini de savunacaksın.

pkk'lısı çıksın desin ki o zaman 'kürdistan hayali falan çok güzel geldi , beni kandırdılar dağa çıktım 10 larca eyleme katıldım bir sürü sivilin veya askerin ölümüne sebep oldum ama hep kandırıldığımdan , millet affetsin beni' , sen de şakşakla onu alkışlarla dışarı çıkar.

var mı böyle bir dünya , ne istediler de vermedik diyerek yardım ve yataklık yaptığını itiraf et , sonra kandırıldık diye kıvır.

hukuka uygunluk sebeplerinin içinde kandırılmak yok canım kusura bakma.
ak parti ile fetö'nün arası iyiyken fetöcü olanların suçlu olmadığını, araları bozulunca fetöcü olanların suçlu olduğunu düşünen ak zihniyete sahip bir yazar.
Her yazısından tiksindiğim gerici yazar.
troll ise kaliteli trollukle alakasi olmayan, sacmalamaktan gram oteye gitmeyen vasifsiz ve 5 kurusluk sakiz bile etmeyecek sahsiyet..
yok degilsede buyuk ihtimal ilkokul terk.
Lise de yüzüme karşı denilen cümle. Sinir bozucu mu? Evet.
(img:#1159969)

Babası il başkanıymış beyle daha iyi oldu.
Tanimam etmem bi yazar.
Bu kizmidir kadinmidir bilemem ama trolcülük oyna yarak anasini çok güzel yad ettiriyor.
Babası hangi ilde parti başkanıymis merak edilendir.

Tanım: bir adet catalli ergen.
göz göre göre dalga geçen yazar. şu kız da onun yüzünden hakaret alıyor. haberi yoktur.

madem akp il başkanı babam var diye yalan atacan bari kapalı bir kız fotosu at. sence akplilerin kızları böyle mi?

güzelim "zeka"yı harap edip, prim bekleyen troll.
ahahahah bildigin koyun sürüsünün başındaki çoban zeki ama çoban ahahhaha.

tek lider tek önder var oda mustafa kemal atatürk.

buda nick altında dursun babana gosterirsin ahahhaha.
yıllar önce zekalıyım ama amele olmak istiyorum diyen çocuktur.
Harun abi.

Erkek kendisi. Milleti kekliyor.
Ne güzel ne akıllı ne de zekidir. Sadece ilgi manyağı bir ergendir. Babasıda ak Parti il Başkanıdır. Önüne geleni dövüyormuş. Kızı öyle diyor. Heralde kara daşşaklı birine henüz denk gelmemiş. Öyle kim kimi dövüyor aq.
umulur ki trol olsun akp li olmasın. ama allah sonunu hayır etsin ne diyelim oda bir gün hdp ye oy atacaktır. Hdppppp
Silik olmuş harun abidir.

11. Nesil silik. Ulan ben dedim bu harun abi diye. Bulmuş yabancı bir kız fotoğrafları ordan milleti kekliyordu. Neyseki silik oldu gitti harun abi.

Geç oldu amma temiz oldu.
(bkz: hızlı giden atın boku seyrek düşer)
güncel Önemli Başlıklar