bugün

kadem (kadın ve demokrasi derneği) ankara temsilcisi.
Çalışma, Sosyal Hizmetler-Aile Bakanı olmuş.

görsel
Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı olmuştur. Yeni bir bakanlık yeni bir bakan. Hayırlara vesile olsun inşallah. Liyakata önem verelim lütfen.
Suratını görünce birine benziyor derken toplantılarda uyuyup kalan eski kültür ve turizm bakanının kızı olduğunu gördüm. Vay be. Evet.
akademik açıdan baya donanımlı birisi. bilkent mezunu, amerika'da master/doktora yapmış. ingilizce biliyor vs. ama umarım insani yanı da akademik yanı kadar gelişmiştir. bir kereden bir şey olmaz zihniyetindeyse vay halimize.
kabinedeki ordulu bakan geleneğini devam ettiren bakandır.
kültür ve turizm eski bakanı atilla koçun kızı kadem ankara temsilcisi bakan.
Çalışma, sosyal hizmetler ve aile bakanı.

Edit: adını sanını ilk defa duydum. Hayırlı olsun diyelim.
Erdogan'in turbanli bakan gelenegini devam ettiren abla..
Sanki iran Arabistan bakanı.
Çok ezik büzük bir üslubu olan tesettürlü bakan.
Sürekli başı önde, sessiz sedasız oturup dinler gibi bir hali var.
Eskinin bakan anlayışı ismail cem; bugünün bakan anlayışı bozdağ, egemen bağış, ramazanoğlu ve bu kadın gibiler.
bakana bak, hizaya gel. Kimlere kaldık vallahi.
Çoğu Rize ve trabzonlu tayfa
Tam 62000 kisiyi engelli olmadığı halde
Engelli statüsüne sokup
Devletten yardım aldirdigi
Sayıştay belgesi ile ispatlandigi halde
Ölü taklidi yapan kişi.
Saygıdeğer bir büyüğümüzdür, dava insanıdır, ümmetin reisine sadıktır, e daha ne olsun bundan iyisi Şam’da kayısı.
“ Hali hazırda Bakanlığımızın düzenli yardım fonundan faydalanan 2 milyon haneye,
1000 er lira daha ek nakdi destek ödemesi yapılacaktır.
Bu destekten faydalanmak için vatandaşların herhangi bir yere başvurmasına gerek yoktur.
Mart sonu ödemeleriniz yapılacaktır.” diyor Bakan Zehra Zümrüt.

iş yerleri kapatıldığı için işe gidemeyecek kişilere dağıtılması gereken bu aylık bin lira olan parayı,
öncesinde maaşa bağladıkları siyasi destekçilerine 2.ci ek gelir olarak dağıtıyorlar.
Devletin parasıyla Partizanlık yapmaya devam ediyorlar.
“ hali hazırda bakanlığımızın düzenli yardım fonundan faydalanan 2 milyon haneye, 1000 er lira daha ek nakdi destek ödemesi yapılacaktır bu destekten faydalanmak için vatandaşların herhangi bir yere başvurmasına gerek yoktur. mart sonu ödemeleriniz yapılacaktır.”

Zaten yardım yapılana ikinci yardım neden sayın bakan? işi gücü kapamak zorunda olanlar ölsün mü?
ne liyakatı ne de şekli şemali o koltuğa yakışmayan kişi.

liyakat sahibi olmayan, sadece birilerinin kızı damadı olduğu için bir yerlere gelenlerin dönemindeyiz.

evet. onlar konuşur akp yapar.
Zümrüt gibi kadındır

görsel
(bkz: utanmıyordu)
koltuğunu dolduran kadındır.
Fakirliği sorun olmaktan kaldırıp(!) koltuğu devretmiştir.

Ed: Eski Zenginler eksilemiş, amk aç köpekleri.
Yerine kendi gibi kadem den gelen biri olan derya yanık'a koltuğu devreden eski bakan. Fakirliğin ülkemizde sorun olmaktan kalktığını düşünüyordu kendisi. Sağlık calısanlarının da coviti dışarda kapmış oldugu icin meslek hastalığı sayılmasına gerek olmadığını düşünüyordu, kabine icin kayıp oldu yazık.
yokluğuna nasıl katlanacağız.
Gitti de ne oldu, yerine aynı bokun laciverti geldi
Liyakat önemli bişey, keşke farkına varabilseler...
Zannımca duruş bozukluğu gibi bir sağlık sorunu olan eski bakan. Sürekli italik duruyordu. Kendisi "15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri için toplanan paraya ne olmuştur?" sorusuna "Kılıçdaroğlu 15 Temmuz'da neredeydi?" şeklindeki soruyla cevap vermiştir. Sizin anlayacağınız ad hominem'in dibidir.

"Fakirlik bir sorun olmaktan çıktı" gibi sözlerle de insanları yaralamıştır. Madem fakirlik yok borcunu ödeyemeyip intihar eden insanlar nereden türedi?
en şerefsiz eski aile bakanıdır. şerefsizlikte nirvana yapmıştır
güncel Önemli Başlıklar