bugün

Kürtçe bir nicke sahip yazar.
hoşgelmiş yazardır. selamlar.
Hoş gelmiş. At koştursun bakalım. Nasıl kırk karakter yazma zorunluluğu canını sıktı değil mi ? Biz de yaşadık biz de hey yavrum hey. Üç kere düşün, bir kere yaz ki okunacak bir şeyler olsun. Bol bol da artı ver. Elini korkak alıştırma.
Hoşyazar bir arkadaş...
Yazılarına göz atma imkânı bulabildim...
Epey de naif yazmış.
Lakin buna rağmen karması eksilerde görünüyor.
Sözlükteki Milliyetçi damarın eseri tüm bunlar...
Gun gecmiyor ki sozluge yeni bir kürt gelmesin..
cana yakın yazardır.
"Doğum günü kutlu olsun!" yazarı. Umarım huzur dolu bir yıl geçirir. Kendisine şöyle bir hediyem var, yazar olduğu için. evet.

görsel
saygı duyduğum, canım ciğerim bıremın. çıt çıkaranın sesini kökten keserim ona göre..
sözlüğün hümanist, aklı başında yazarlarından. zevkle takip ediyorum.
akılsız yazarımsıdır efendim -yazık.
takip ettiğim nadide yazarlardandır.
boş yazarımsdır. yazmasın.
ikinci yeni şiirini seven, hoş sohbet yazar.
diliyle diniyle inandığı şeyle kısacası hiçbir şeyiyle ilgilenmediğim, kendisiyle bir kelime etmediğim halde cemal süreyadan dolayı şöyle bir içimin ısındığı yazar.
ahmat altan denilen dönek herifin adını andıktan sonra benim için bitmiştir.
Kendisi yoldaşım olur. Baya iyi düşünceli bir yazar. Şimdiden çok sevmişimdir.
Kürtgillerden bir kıskanç yazar. Kızlara sapıklık yapıyor muşum göster lan bir tane benden şikayetçi olanı?

22 yaş üstü kızlar beni seviyor sen catla..
kendisi malum ırktandır , sevmiyorum , umarım sözlüğe molotof atmaz.
eli kalemden başka hiçbir şey tutmamış masum, vatan için bütün namusuyla çalışanlara gücü yetecek malum ırktandır.
bu sözlüğe 10 gömlek fazla biri. değer verip uzun uzun bilgi içerikli şeyler yazıyor, yazarken de üslubunu hiç bozmuyor.

tek bildiği insan aşağılamak olanlara aldırmasın. hep yaz zanebun hep.
bebek katillerini , asker katillerini , öğretmen katillerini , teröristleri destekleyen yazar, kendisi k*rdistan hayalleri kuruyor , anadillde eğitim istiyomuş k*rtçe konuşmak istiyormuş, gece gece baya güldürdü ama şunu untmamalıdır ki;
burası türkiye atalarımıza şehitlerimize vefa borcumuz var bizim , yediği kabı pisletmez asil türk milleti türkiye türklerindir ve hep öyle kalacaktır,ne mutlu türküm diyene!
es vermeden konuşan yazardır *
Hakkında yazılarını okumadan atıp tutan sığır zihinlilere açıklama yapılması gülünç olan (sığırlara açıklama yapman gerçekten boş)ancak kendisinin gerçeklerinin açıklaması adına güzel olan güzel insan.

insan temelli görüş ile ölenin haksızlık görenin hangi tarafta olduğuna asla bakmadan yanında yer alarak ideolojisinin hakkını veren sözlüğe göre fazla kaliteli yazar.

klavyesine kuvvet.
takibe aldığım yazardır. bilgili, dopdolu olduğu her halinden belli.
Mensup olduğu ırk yüzünden pek çok kişi tarafından sevilmeyen arkadaş. Oysa ki bu bağnazlıktan başka bir şey değildir. Evet, ben de türküm ve evet milletim benim için her şeyden önce gelir. Ancak bir insanı sırf kürt olduğu için veya başka bir milletten olduğu için, kendi düşüncesine uygun olan parti size uymadığı için dışlamak ya da hakaret etmek veya benzeri şeyler yapmak sizi insanlıktan çıkarır. Bu adam bizim vatanımıza ve milletimize bir kötülüğü olan birisi değil. Kaldı ki bilgi birikimi ve içindeki şiir sevgisi ayrıca okuma aşkıyla hepimize örnek olması gereken bir insan, arkadaş, dost, yazar... Buradan söylemek istediğim tek şey insanları dil, din, ırk ölçütleriyle değelendirmeyi bırakmalıyız. Bu bize zarar veriyor, kendi kendimizi yiyip bitiriyoruz. Saygılarımı sunarım...

Edit: kusura bakma dostum nickaltında sosyal mesaja geçtim....

Edit2: ayrıca hoş sohbet ve arada bir yoklayan arkadaşımdır kendisi...

Edit3: adını bir daha unutmam sanırım...