bugün

yaptıklarıyla bizlere orgazm yaşatıp titremeler eşliğinde insana sözlüğün bir ucundan bir ucuna perendeler attıran sözlük moderatörlerinin yarattığı hezeyanlardan biri daha.

eski kız arkadaşın abisi kılıklı ssg ve adnan oktar'ın 3.dereceden kan hısımı kılıklı wondrous gibi içine andres iniesta kaçmış cemaat abisi tipli zall da kasayı yan yatırıp monitörü ters çevirmek suretiyle bilgisayarı açıp kapamanıza neden olmuştu ne yazık ki. yapmayın güzel kardeşim, çıkmayın şu televizyona. çizgi çektirmeyin hayalimizdeki süperman'ın üzerine.

zall caps:

görsel
görsel
sözlükten ebediyete atılamak için başlık açanların son gözdesi.
tam tersine olayların da gelişebileceği bir olaylar silsilesi yaşanabilir. ilk başlarda tanrı gibi görülen zall, daha sonrasında görüldüğünde, ulan bu tiple bu adam iş yaptıysa ben anasını sikerim ortalığın gazına gelinebilir. öyle bir gelinir ki bu gaza, insanlar şaşırabilirler bu duruma.

neyse ben ilk başlarda biraz çekingen takılırken zall kardeşimizin tipini görünce cesaretim yerine gelmiş ve önüme gelen bayan yazara yazmıştım. *
depresyonu kapısına dayanmış, ruhunu fethetmeye bahaneler aramakta olan bir önerme sahibinin lakırdılarıdır bunlar.

hakikat, aşikar ve bütün heybeti ile ortadayken üstelik;

" haddeden geçmiş nezaket yal ü bal olmuş sana
mey süzülmüş şişeden ruhsar-ı al olmuş sana*"
(bkz: zall dan muhteşem kareler)
saçmalıktır. u çocuk yakışıklı bi kere. bizim köye gelse kızlar iç çeker bunu görünce. hem burnu geniş, hem gonuşurkene çok el kol sallıye. hasta olur garılar böyle şeye.