bugün

4 ayda 40 kilo verenmustafa koçun yanında lafı bile olmasa da tebrik etmek lazım. Azmin sonu selamet.
bir erkek birden bu kadar kendine bakmaya başlıyorsa sebebi şüphesiz bir kadındır.
zall'ın konumunu düşünecek olursak ''2 kadın'' da olabilir.
Önemi ehemmiyeti bakımından cern deneyleriyle yarışacak doğa olayı.
şok eden iddiadır.

nee.

zall çocuk mu aldırmış?
Süvaslı adama o kilo yakışır mı la get allasen diyarbakırlılara dönmüşsün dediğim durum.
Kilo vermek iyidir.
sebebi ne olursa olsun, sağlık için en doğrusunu yapmış.
Zall'ın Bir deri bir kemik kaldığının göstergesidir.
Guardını almış boksor posturunu hiç bırakmamış yirmi kilo verirken, helal sana koca yurek.
sözlüğün gelirleri düştü ellaham.
Bu başarısının sırrını bana da anlatmalı.
Zall'ın Sibel Can'a kafa tutması durumudur. Yakışır ulu insana.
ye başkan ye bak azrail koç filan dinlemiyor paraları biriktirmekle olmaz bu işler sosyal projelerde görelim sni .Allah daha cok versin malında gözümüz yok .insanlık kan ağlıyor .teneke ruslar her gün pazarları bombalıyor . gençlik olarak dikkatleri çekmek gerekir.millet inek gibi olmuş tv başında uyandırmak gerekir.bunu yapsan yapsan sen yaparsın.
adam ölmediğine şükretsin.bu sözlük adamı kalpten götürür.
Takriben 11. Neslin ortaya çıktığı zaman dilimine denk gelmektedir. Adamı ne hale getirdiniz ya. Ben artık birşey demiyorum.
yöntemi şu şekilde. yapay şeker içeren şeylerden ve yapay gıdalardan uzak durmak. yöntemi bu. ülker, eti, cocacola gibi fabrikada süper gıda mühedislerinin "yedikten sonra aniden öldürmesin yeter" mantığı ile ürettikleri çikolata, gofret, bisküvi, kola gibi ürünleri sıfırlamak ile oluyor. hele bunların kanserojen ve daha kilo aldırıcı kardeşleri diet, zero, form gibi markalarından da uzak durmak en önemlisi. yerine doğal ve gıda mühendisi eli değmemiş meyve vb ürünlerle doldurulabilir.

kola yerine soğuk soda. sonsuz soda. sınır yok sodada.
çikolata yerine sonsuz meyve. günlük sınırsız sayıda. sınır yok. cidden günlük olarak sonsuz meyve.
şeker falan sıfır olmalı. ekmek de yok zaten gerek de yokmuş. pilav falan yok kesinlikle. sonsuz et. sonsuz tavuk. sonsuz sebze yemeği. sonsuz çorba.
ülker eti vb hiçbişey yok. yerine doğal ürünler doldurabilir. incir, hurma, kayısı falan. ama bunlar da sınırsız.
kahvaltıda yapay şeyler yok. doğal şeyler var sadece. kola, icetea, cappy falan yok. doğal olan herşeydense sonsuz var.

sağlık için ideal kiloda olmak iyidir.
(bkz: karpuz diyeti)
okudum nasıl verdiğini... yapay yemeyip doğal yiyerek vermiş. doğal yeyin diyor. sonsuz, sonsuz, sonsuz istediğiniz kadar yeyin ama doğal yeyin demiş.

gelsin unu benim garıya anlatsın. köyde her şey doğal, garı 103 kilo oldu. şimdi ben bu karıya diyet için '' sonsuz ye ulan garı '' mi diyim. zaten moreli bozuk şişkonun. azıma sıçar o vakit öyle zayıflar.
baba az bile vermiş sonuçta çok etkili diyet ve yürüyüşle o kadar kiloyu 1 ayda'da veren var.