bugün

(bkz: yeni server daha hızlı dedim dedim inanmadınız)
(#23056924).
(bkz: espri mi espiri mi esipiri mi)
Tıpkı Kemal sunal ve cem yılmaz'ın esprileri gibi güldürmeyen esprilerdir.
Hayattan soğutur.
(bkz: Zall orda kal)

(bkz: Hele yar yar zall ın yar çapkın yar)
zall arkadaşlarıyla oturuyormuş, makara muhabbet falan..

zall: size komik ve bir o kadar düşündürücü soru sorem mi demiş?
arkadaşları biliyor tabi zall ın ne beter mizacı olduğunu ama atsan atılmaz satsan satılmaz deyip, sor amk sor demiş!
zall: En Kıro Web Tarayıcı (Browser) Hangisidir?
- Internet Explorer
- FireFox
- Opera
- google chrome hahaha, bakın bir daha söylüyorum gogıl krom, krom.

beyler bu nedir ya, yemin ederim tüylerim tiken tiken şuan! ben gidiyom amk böyle işin ya!
zall bi gün okuldan gelmiş ama soluk soluğa... eve girmiş babası sormuş ''len hayta bu ne hal, niye at koşturmuş gibisin? '' demiş. zall baba on kat çıktım haliyle yoruldum ama şimdi düzeldim demiş.

babası hahaha len asansöre binseydin on kat çıkılır mı demiş.

zall da durar mı yapıştırmış cevabı : baba asansör sekiz kişilikmiş o kadar adamı nerden bulayım?

babası feci dövmüş.
(bkz: tabi lan manyakmısın)
Temel ve zallahahaha.
Zall zeytin yemeye bayılıyormuş.
Zeytin yemiş bayılmış.
zall diye Çok şanssız birisi varmış , üstelik tek taşağı varmış. zall Bir gün uçağa binmiş. Uçak arıza yapmış, düşmek üzere. Bir kişinin atlaması gerekiyor. Kura çekmişler zall çıkmış , kabul etmememiş , yine kura çekmişler yine zall çıkmış. Bu böyle 4-5 defa tekrarlanmış, sonunda zall;
-"Bir soru sorucam bilirseniz atlarım" demiş.
Sorusu:
-"Karşımdaki adamla benim taşaklarımın toplamı kaçtır?" diye sormuş. Uçaktakiler gülerek 4 demişler. zall bunun üzerine kaybettiniz diyerek çıkarmış tek taşak , karşıdaki adam çıkarmış 3 taşak..."
görsel
(bkz: arkadaşlar düzeldi)
görsel
ya zallak mısınız nesiniz ne bu mizah seviyesi?
(bkz: arkadaşlar düzeldi)
(bkz: Menapoz)

Dün buraya entry gireyim dediğimde fark ettim. Zall bu başlıkta kafa dinliyordu. Rahatsız etmedim.
zaman zaman güldüren, zaman zaman ise düşündüren espirilerdir.