bugün

bir adet üçüncü nesil yazar.
(bkz: Sözlük kelebeği) *
üçüncü nesilmiş ayrıcanak hoşgelmiştir .
"zabah zabah beni ne var da uyandırıyonuz ulen"
cümlesini aklıma getiren yazar,,,
dikkatlidir kendisi...hoş gelmiş
bu sözlüğe lazım yazarlardan. herşey bir yana, zekice yazıyor, zeka parıltısı var entry'lerinde. velhasıl; takipteyiz, izliyoruz efendim.
son zamanlarda yazarlar hakkında iyi şeyler yazılması gerekiyorsa bu başlığın altı doldurulası, yazar hakkında bilgi ? butonuna basılıp okunulası, sadece yazarlık yaparak bir yerlere geleceğine inandığım yazar. **
(bkz: sen neymişsin be abi)
yoğun israrlar sonucu takibe aldığım yazar. önce ba$tan bir ba$layayım sonra gerisi gelir. 320 tane bişey değilmi$ canım ba$lıyorum seneye görü$ürüz.*
baştan sona sıkılmadan okuyabildiğim en uzun entrylerin sahibi yazar.
kardeşimsin, büyüksün, mübareksin...seni sevmeyen toprak olsun.
cümelerini kurmak istediğim yazar kişi
yazılarını okuyup helal olsun dediğim her entrysinin ardından beni * şeklinde bunalıma sokan yazar kişisidir, yazıyor, okutuyor... tebrikler..
takdir edilesi yazar.
*neyi nasıl yazdığını önemseyen yazardır.
sözlüğe ilk geldiğinde passiflora'ya girdiği entry gözüme takılmıştı. sonra takip ettim. birkaç entrysini okuduktan sonra nah buraya entry girecektim "iyi yazardır, son zamanlarda gördüğüm en kaliteli yazarlardan birisidir" diye. ama sonra selebritiliğe takmış gördüm kendisini. sürekli "benim işim olmaz" demesine rağmen şu an okumakta olduğunuz başlığa "bir sürü entrym var ama az çok az kişi yorum yapmış hakkımda" tadında bir entry girmişti. "umarım yanlış anlamışımdır" düşüncesiyle bir süre beklemek istedim, bekledim de... ve evet; ben yanlış anlamışım. bu adam cidden iyi. son zamanlarda okuduğum en kaliteli yazarlardan. kendisini bir kere daha burdan tebrik ediyorum...
kara yeller ak yelleri dövende
sevdanı yüreğine kuşat
al sesimi vur kanının gümbürtüsüne
zamanıdır dağları delmenin, Ferhat...
kendisini tanımam etmem ama uzun girdiler yazdığı için "sol frame" de izlemeye aldım. yazdıkları kesinlikle sıkıcı değil, gayet okunaklı, akıcı bir dili var. mizahı sevdiği kesin, ama duygusal yönünüde saklamıyor..
yazdiklarina bazen entry bazen girdi diyor. girdi demesini takdir ediyorum.
ailecek hastasıyız...aşısını dahi olduk, nafile !!!
bu adamda da bir cevher var ama çözemedim. kalite yazıyor takibe aldım bilsin...
üçüncü neslin yüz akı yazarlarındandır. uzun yazar, ama kesinlikle okurken sıkmaz. mizahı da geyiği de başlığı sulandırmadan, entry'yi bulandırmadan yapar. iyi de yapar..

uzun lafın kısası, kaliteli yazardır kendileri. fazla söze ne hacet..
mümtaz ve edebi içerik bakımından son derece zengin yazıların alt kısımlarında sık sık rastlanan imzaların atıcısı yazar...
gönlündeki zenginliği kelimesel denklemlerle paragrafik formullere dökmesiyle nice anlamlı fikirler sundu sözlük gürühuna.
arkasının da gelmesini brezilya vari pembe dizilerin gelişini bekler gibi beklemekteyiz, hatta yalan rüzgarını....

edit:ankara halı saha zirvesinde görmeyi umut ettiğim, göremediğim, fakat göreceğimdir
requiem for a dream tadında "uludagsozluk ankara sınema zırvesı" isimli video calısmasını youtube da yayınlamıs yazardır. vıdeo, hakıkaten guzel olmustur, izlenesidir.
(bkz: emege saygı)
(bkz: terazıye tıkla)
http://www.youtube.com/watch?v=suPkOgknJ0g

ankaralı yazarları sanal ortama taşıyan güzel insan. emeği için teşekkurleri bir borç bilirim. en mal resmimi koyduğu için de ayrıca şükranlarımı sunarım.dur ben seni hallerde yakalayıp sanal aleme taşıyacam, demek istediğim yazar.
çaylaklığa adım atan eski yazar.
çaylaklığın kendisine yakışmadığı, biran önce aramıza dönmesini istediğimiz uuser.
yeniden; (bkz: üçüncü nesil yazar)

(bkz: geçmiş olsun)