bugün

filmde kahramanlarımız karanlığın kötü güçlerine karşı amansızca savaşmışlar ve yorulmuşlardır. savaşı kazandıktan sonra bir kenara oturup dinlenmek ve çay içmek isterler.

gandalf: ee o kadar savaştık bir demli çayı hak ettik. hadi frodo en küçüğümüz sensin bi çay koy da içelim.
frodo: ne?? çay mı koyum? ben mi? bıraksana gandalf sen ya. film benim üzerime kurulu abicim. yüzüğü taşıyan benim. başrol ben de bu filmde. ben niye çay koyucam yaa? gitsin aragorn koysun.
aragorn: ya frodo musun nesin, delirdin galiba sen. yaw filmin en önemli bölümü yani üçüncü bölüm benim hayatımı anlatıyor. kral'ın dönüşündeki kral benim hocam. ben kralım yani kral! kral çay koyar mı yaw.
legolas: valla bana hiç bakmayın, çay koymayı bilmem ben ok atmayı bilirim. ok at diyorsanız en karizmatiğinden atıyım. ayrıca bütün kızlar karizmama hasta. o karizmamı bi çay koyarak yerle bir edemem.
gandalf: gidin lan gidin. bi de kahraman iyi yürekli insanlar olacaksınız. züttürük herifler sizi.
arwen: hoop, gandalf ayıp oluyor ama bayan var burda.
gandalf: bayanına da sana da lan.
Elrond: lan diye konuşma sakallı yaratık. koskoca elf kralı var karşında.
ganfalf: eyy jjr tolkien. ulan bi kitap yazmışsın, her önüne geleni kral, büyücü, önemli adam yapmışsın. isminde meymenet yokki yazdığın kitapda meymenet olsun. hey allah'ım hey. ulan ben de gidip adult filmlerde oynuycam, bu filmin karizmasını yerle bi edecem yemin olsun.
valla ne yalan soyleyeyim, son savastan sonra gondor'da frodo yatarken sam, pippin felan gelecegine odaya, soyle demli bi cay gelse -yanina da bi pogaca olabilir- accaip guzel gider. 'ne o lembas lembas, kurudum kaldim hacim yaa' nidalarini anca oyle bastirabiliriz. ama insanlar buyuculer felan anlamaz caydan. ben hobbitlere guveniyorum o acidan.
(bkz: kırmızı çizgili çay tabağı)
(bkz: frodo bi siktir git çay koy)
ee malum şu ingilizlerin meşhur 5 çayı olayı. dünya yıkılsa olmaz umurlarında sauron, balrog hak getire.

(bkz: john ronald reuel tolkien)
şöyle olurdu:
görsel
*
gandalf:legolas bi sallama çay yolla saurona bide selamımı söyle olur mu oğlum?
legolas:tırsıyorum baba yaw.
aragorn: arwen bir çay koy

elrond: lan sen kim oluyon da kızıma çay koyduruyorsun? ben onu bir eli yağ da bir eli bal da; elf hizmetçilerinin...

saruman: kısa kes len!

gandalf: haddini bil saru. seni affettik yanımıza aldık...

(sokaktan ses geliyor) - eowyn koş naguller geliyor!

eowyn: eh izninizle gazamız mübarek olsun... kahpe nazgulleri avlayıp geleyim.

arwen: ben de çay koyayım...

galadriel: lan ne biçim erkeksiniz be... siz oturun daha. kızların elinden her iş gelir evelallah...
ben = b
eowyn = e

-b: eyooviiyn çay koyar mısın aşkım.
-e: hemen bitanem
(bkz: bu sefer güldürmedi)
(bkz: çok komikmiş admin kardeş)
(bkz: yaman şakacısın delikanlı)
çay da mı içmiyah düşüncesinin sonunda ortaya çıkan sorunsal.
(bkz: uğraşmış ama olmamış)
(bkz: efsane entryler)

ulan ya ahahahaha. *

ayrıca entry de tanım yok amk. zall başkan bile tanım yapmıyor.
(bkz: çok iyi düşünülmüş ama hayır diyorum)
ulan bizim zall ciddi olun diyor burası sözlük diyor kendisin yediği haltlara bak sen ondan sonra cemaate suç buluyor asbam.
ingiliz menşeli bir eser olması hasebiyle, mümkün görülen bir sorunsal.

(bkz: beş çayı)