bugün

Uçaktan sonra beklediğim başlık idi...
Biraz daha yaratıcı olalım beyler.
Bende var bu üçüncü kattan aşağı bakınca bile ayyy bana bir şeyler oluyor diyorum.
viaport roket e veya gmax e binin geçer.
her gün bir merdiven fazla çıkarak yenebileceğiniz durum, eve çıkarken yapabilirsiniz bunu, hem tutacaklara da tutunun pencereden de bakmayı ihtimal etmeyin.
bende her geçen gün ilerleyen ve bir türlü yenemediğim fobi. kahrolsun ya.
yani bende korkuyorum . insanların bazı şeylerden korkuyor olduğu gerçeği var fakat bunu ben korkuyorum diyerekte sürekli bastırmamak gerek. insanar bir çok şeyde bilinçaltına mesajlar göndererek haraket ederler.
Çok fena bişey , bazı metrolarda ki yürüyen merdivenlerden yukarı bakamıyorum. Hele marmaray sirkecideki merdivenlerden hiç bakamıyorum
bir zamanlar bende de vardı. yüksek yerlere çıka çıka zamanla yendim. şimdi hiç korkmuyorum.
görsel

(bkz: king kong)
7-8 ay önce birden bire gelmiş fobi, yer katmanında geniş boşluklarda bile zikreder. büyüdükçe iyi skiller yükleneceğine tam tersi vuku buldu ulan. lucidde yere düşerken bile huzur yok. çocukluk travmasıysa söverim allah affetsin.
4-5 katlı binalardan fazla olan 10-15 katlı binalardan korkuyorum. bu binalardan birine misafir olduğum zaman bina çökecekmiş gibi bir hisse kapılıyorum.