bugün

evet efendim...

türkiye cumhuriyeti başbakanı büyük önder olan sayın recep tayyip erdoğan'a sözlükte açtığı başlıklarda tayyip diye hitap eden tiptir.

hayır efendim sayın başbakanımız yüce önder recep tayyip erdoğan senin askerlik arkadaşın mı derler adama.

sen koskoca bir ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine çıkar, yedi cihana kardeşlik, dostluk, barış getirip ülkeyi mükemmel bir refah ortamına getir, sonra sana saygısızlık yaparak tayyip desinler olacak iş değil.

edit: imla.
(bkz: çıkarın beni buradan)

edit--> tanım: belki de halkın içinden olduğundan öyle diyodur ama, öyle deme.
(bkz: yüce başbakan)
(bkz: bokunu çıkarmak)
(bkz: kutsal başbakan)
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem) * *
aklı başında bir T.C vatandaşıdır.
adının tayyip olmasından ve başbakanlık kadrosunda çalışmadığı için başka sıfatlarla hitab etme zorunluluğu olmayan kişidir...
(bkz: son osmanlı padişahı 1 inci recep tayyip erdoğan)
(bkz: kutsal damacana tayyip)
(bkz: bizde tayyip e tayyip derler)
(bkz: bunu yapan insan olamaz)*
asılmalıdır.
idam edilmelidir.
zehirli iğne vurulmalıdır.
recm edilmelidir.
mustafa kemal atatürk hakkında çevirilen "mustafa" isimli adi filme sesini çıkarmayanlarca trollük adına açılmış olduğunu düşündüren başlık.
(bkz: ironinin götüne koymak)
dalga geçilip geçilmediğini anlayamadığım başlıktır.
zira bir insanın bu şekilde düşünmesine ihtimal bile veremiyorum.
ayrıca istesem tazo derim, kim ne karışır?
abdullah öcalan'a sayın diyen malların ''neden apo diyosun lan göt'' demesi gibi bir şey bu.
ülkeyi özelleştirme adı altında sat, oralardan aldığın paraları göstererek ekonomimiz çok iyi hazinenin kasaları ağzına kadar dolu de, bir iki safta çıkıp sana inansın... yazık... böyle kör cahillere acımak lazım... sonra neden tayyip diyorlar... acaba niye?
nasıl hitap edeceğini kimseden öğrenmesine gerek olmayan tiptir.

(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
'yüce tayyip kutsa bizi'
yüce ne lan? kendi vatandaşına saygısı olmayan bir şahısa ismiyle bile hitap edilmez.
başka şey de derdi ama tck izin vermediği için tayyip'le yetinmek zorunda kalır. kendimden biliyorum.
sallandıracaksın bunun gibi bir iki tane taksim meydanında bak bi daha yapıyolar mı? neden hep taksim meydanı anlamış değilim ya neyse.
ota boka içlenen birinin, en içlendiği mevzudur;"sus, hitap etme, yazıktır, günahtır, çarpılırsın"*
başbakan gibi davranmadığı için başbakan olduğu unutulduğundandır.
hem demokrasi var diye zorla o adamın benim başbakanım olduğunu kabul etmem ve hareket ve sözlerimin buna göre değiştirilmesinin istenmesi nedir? hadi "tayyip" demek suç da değil yasalara göre, bir de "tayyip" denmesine kızan tiplerin yasalarda açıkça belirtildiği halde sağa sola başörtüyle girilmesinde ısrar edip bunun adına "özgürlük" demesi nedir?
vay anasını yaa büyük önder haa .
yuh be kardeşim bunuda mı yaptınız. bir de sayın başbakanımız recep tayyıp erdoğan diyecekmişiz.
dua edin de küfürlü entry ler hemen siliniyor yoksa ben ona ne isimler koyardım.
ben şehit e kelle bölücü başına sayın diyen adama başbakandan bile saymam.
sizler'in sayın dememizi istediği kişi bak gör kimlere neler demiş ben demem arkadaş!

not: eksilemek isteyen buyursun .
(bkz: yüce mi canın sağolsun)
(bkz: bir insana yüce demenin günah olduğu gerçeği)
altı üstü bir insan "yüce" nedir yahu?
hem tay-yeap demediğine şükretmek gerek.
güncel Önemli Başlıklar