bugün

ironik olduğu kadar popoyla gülünesi durum. amerika dünyayı sömürüyor, ortadoğuyu karıştırıyor, yahudileri destekliyor, müslümanlara zulüm ediyor diye feryad edeceksiniz, sonra da amerika'nın türkiye üzerindeki oyunlarına alet olacaksınız. amerika'nın beslediği, büyüttüğü bir siyasi oluşumu destekleyeceksiniz. amerika'nın kanlı paralarıyla alınan kömürle ısınacaksınız, sonra kahrolsun amerika diye bağıracaksınız. her geçen gün üzerinizden türkiye'yi bölme amaçlı planlar yapılacak, bir projenin piyonu konumunda olacaksınız ondan sonra amerika aleyhine dualar edeceksiniz.
kime niye oy verdiğinin, neyi niçin savunduğunun farkında olmayan bu kafalar yüzünden hep gelecek endişesi yaşıyoruz. gerçekten çok acınacak bir haldeyiz.
(bkz: kendi içinde çelişkiye düşmek)
%47'nin %90'ı amerika düşmanı. %47'nin amerika düşmanı olan %90'nın %35'i gayrı safi milli hasılanın 18'lik dilimini oluşturuyorsa, %47'nin %90'nının %35'inin %18'nin %60'ı patron dersek, bu durumda %47'nin %90'nın %35'nin %18'nin %60'nın %5 holding patronudur dersek, ve böylece...

(bkz: ne biçim başlık lan bu)
90 değil 91'dir efendim o rakam. madem götünüzden uyduruyorsunuz bari birazcık inandırıcı olsun diye küsürat verin.
(bkz: yuzde 90 in yuzde 47 sinin akp yi desteklemesi)
(bkz: % 47 + % 53 ün %90 ının abd düşmanı olması)

(bkz: incirlik üssü)

(bkz: var mı fark bu konuda ben göremiyorum)
oy verdiği partiyi bilmemelerinden kaynaklanır. gerçi bush bırakıyormuş bu sene başkanlığı, hadi hayırlısı.
muhalif partilere (özellikle chp'ye) nasıl muhalefet yapılması gerektiğini gösteren araştırmadır; yani baykal bir an önce altı ok'a geri dönmelidir.

not: araştırma yapılmış, ülke genelinde amerika karşıtlığı %90 olarak bulunmuş, sonra da son seçimlere bakılmış, akp'nin %47 oy aldığı görülmüş, ve gayet güzel bir tespitle akp'ye oy verenlerin %90'ı tabi ki abd karşıtı olarak kabul edilmiş. bunda ne hata buldun da formül sulandırarak itiraz edersin bre gafil? yoksa akp'nin %47'sinin çoğu elektronik oy mudur yoksa ''non-tc vatandaşı'' oyu mudur?