bugün

yazar. nickindeki hata harfleri sıkıştırıp sıkıştırıp anca bu kadar sığdırabilmesinden ileri gelir. yazılarında bu tip şeyler görebilmeniz söz konusu değildir. yani "bööle yzmaz oki?"
yumuşaktır.
*
hayattaki bütün ilginçliklerin sahibidir. sarı kuzumdur.. evet o bir 'haayyy beybi'dir. o da vazgeçilmezdir.
ipana reklamlarından aşina olduğunuz itici yumurta ile alakası olmayan sempatik yazardır. hoş gelmiştir, sefa getirmiştir.
sabır taşı, iyilik meleği, sevgi pıtırı. kendisine borçlu duruma düştüm biraz. dilerim ki o borcu ödeme fırsatım olmasın, hiç derdi olmasın mutluluğu bozulmasın her zaman "çook" mutlu olsun. kucak dolusu sevgiler.

edit: ayrıca (#3619632)**
izmir güzeli, izmirin havasını iliklerine kadar solumuş olan, izmir lisanını iyi bilen eşi benzeri asla bulunmayacak olandır. kendisiyle aynı ortamı paylaşmaktan her zaman keyif almışımdır, ayrıca mistik dostumdur,birlikteyken başımıza gelip gelebilecek en b.ktan en ilginç olaylar gelmektedir. efenim bu güzel hatun kişisi sarışın, her daim naif, kibar, cilveli özellikle bu cilve kısmının altını çiziyorum cilvesiyle yaptıramayacağı iş yoktur. Ayrıca Emel Sayıngibi elleri vardır ve bir şey anlatırken o şipşirin suratıyla beraber ellerini kullanır tadından yenmez o an. bazen eser okul bırakır, oraya buraya gider, bu böyle olursa ona göre aslında böyle de olurdur. *

çarşambagünleri asla aramayınızdır kendisini..resmi tatildir onun için. isterse en baba dersi olsundur gerekirse kalır ama o gününü asla okulda geçirmez sevdiceğinin yanında geçirir. Aslında iktisat da pek gönlü yoktur ama malum arada bir okuyordur. kendisi tasarımcı olcak hatundur o yaratıcı fikirleri yok muu insan duyduğunda neye uğradığını şaşırır "manyak mısın lan sen" dersiniz.

kendisine bıraksak her şeyi pembeyapacaktır ayrıca kozmetik canavarıdır aç kalır yine de makyaj ürünleri alır. avon, oriflame satıcılarının vazgeçilmez müşterisidir. kahvaltı yapmaz makyaj yapar.

ayrıca öyle inandırıcı senaryolar kurar ki bazen kendi bile inanır.bir de tavla ustası olduğunu söylemem lazım sittin sene "ondan mars olmaz"dır. en kötü ihtimali oyunu vermektir. çok yenilmişliğim vardır kendisine 5-0lar.. ama yenile yenile yenmeyi öğrendim naberrr.. *

bambam ve çakıl ı bilirsiniz işte bu da bizimkinin love story $eysi. * kendisini bir hayli deşifre ettim burdan "özel hayat kalmadı arkadaşıııımmm " banane banane.

şu sıralar trafiğe akmaya hazırlanmaktadır. sıkı durun "trafiğe kokoş canavar geliyor.." *
bana güzel şeyler söyleyen gülücüklü yumurtam. *
tospağa besleyen yazar. hem de anarşist bir tospağa, paso isyan çıkarıp kaçmaya çalışıyor. kendisi yumurtanın fırçalanmamış tarafı gibi sert değildir, naif bir insandır. kedi sever, it sever, balık sever, davşan sever. ben daha çok kertenkele severim dediğim de - manyaksın. dediydi. aklıma kazınmış.
gecenin bir köründe kendisine methiyeler düzmekten çekinmeyeceğim, üşenmeyeceğim güzellik timsali kişilik. şirin bünye, düşünceli insan.

her gün yollarını gözleten, sohbetine doyulmayan. şimdi başkası olsa diyecekti bu entry ısmarlama oldu sayılmaz ı-ıh diye, ama o demez. biliyor çünkü içimden geleni söylerim. hem bunu bunu yaz demedi ki ısmarlama olsun. ısmarlama dediğin "salih abi iki ekmek yolla" der gibi bir şey.

gece gece yaratıcılığım üzerimde değildir, beni affetsindir.

ayrıca kendisini ziyaret edersem beni banklarda yatırmayacak kadar iyi kalplidir, "bir yer buluruz" demiştir. olsun senin için bankta da yatarım. yok ya, hiç yatmam, dolaşırım bütün gece. olur mu öyle, adamın donunu bilem alırlar, anlamazsın. ama gelirim yani. saçmaladım gece gece. o zaman "everybody be cool this is a robbery."
eskiden kalma bir alışkanlık olarak *'ın ekibine denk gelen her liseliyi kutsal saydığım için benim nazarımda kutsal bir yazardır kendileri. *
Bir ara bir reklam vardı, yumurtanın bir tarafını bir şeyde bekletiyodu,haftalar sonra bir tarafı sağlam,bir tarafı erimiş oluyodu.Hep denemek istediğim reklam filmi.
(bkz: yumurtayı fırçalayan manyak)
bazı insanlar vardır, bilgedir.
bazı insanlar vardır, ilham verir.
bazı insanlar vardır, menfaat dünyasında hala nefes almaya ihtiyaç olduğunu kanıtlar.
o insanlar aramızdadır, genelde sessiz sedasız yollarında yürürler, ancak ne zaman gözlerinin içlerine baksak, sevgi ve insancıllık görürüz. moralimiz ne kadar bozuk, ruhumuz ne kadar bozgunda olsa da, onlar kalbimize dokunduğunda her şey parlamaya başlar.
yumurtanın fırçalanmamş tarafı da onlardan biridir, aramızdadır ama aslında kanatları olmayan bir melektir. sözlerinde huzur saklıdır, simyacı' yı okumuş ve ' kötülüğün ağza girende değil, ağızdan çıkanda olduğunu ' benimsemiştir. ondandır ki cümlelerinde dürüstlük ve sıcakkanlılık vardır.
bazen bana ait olmayan sesler duyuyorum ve beynim karmaşayla bulanıyor. işte öyle anlarda, melek çıkageliyor ve huzuru anımsatıyor.
iyi ki tanıdım seni, iyi ki varsın.
anlamlı bir ad takmış kendine. kaderi benzemesin inşallah.
tavuğun kıçından çıktığı andaki orjinalliğini kaybetmemiş olan tarafıdır.
(bkz: boklu)
naber sorusunun ayrı bir vucut bulmus halidir. dalgınlıga gelip, naber dediginiz de her an her sekilde bu pası bos kacırmaz, takdir edilesi.

bir sır'rımı verdim ona, onda kalacagından da eminim bir sekilde, neden ben de bilemedim.

uzun lafın kısası, naber yaa gorusemiyoruz uzun zamandır?*
civcivin çıkarken kafasını vurup olmayan beynini de kaybedeceği tarafıdır.
(bkz: you are my kind)
bebek güzel bebek tatlı..

her daim yanımda olmasını istediğim ulu insan. barbie bebek kadar güzel ve narin. *
dosttur,candır,kandır,*
yıllar önce güneş perisi olarak dünyaya geldi benim yavrumm. hala o sımsıcak gülüşüyle etrafı ısıtıyor, sihirli sözleriyle gönülleri fethediyor.hep yanındayım can-kan gibiyiz * * ay lav yu beybi'm mutlu yıllar peri'm mutlu yıllar bebeğim mutlu yıllar kuzucum mutlu.... mutluu... yıllara..
*not: seni seviyorum * * *
naber sorusunun birlikte farklı bir anlam kazandıgı yengecimcim. her naber dediginde "seni uzun zamandır gormemiş gibi sevinmek" pek keyifli. en son geldi aileye, iyi ki de geldi, pekte güzel oldu.*
melekler, yıldızlar ve tüm periler seninle olsun. iyi ki dogdun.*
reklamlarda görülen o yalancı doktorların hep diğer tarafı fırçalaması ile halk arasında fırçalanmamış tarafa sempati duyulması.
(bkz: Without you I m Nothing)
menemeni güzel olan taraftır. öğrenciyiz arkadaş ne bulursak yiyoruz.
(bkz: you re the first the last my everything)