bugün

Chrome'u indiriyorsunuz, adblocker for youtube, adblocker plus, tampermonkey, ve tampermonkey'e de anti adblock killer indiriyorsunuz.

Bir daha asla internette reklam gormuyorsunuz, bitti. Bu kadar basit.
g-mail hesabım üzerinden giriş yapıyordum ben youtube, zannederdim ki bu giriş sadece +18 gerektiren videolarda videoya erişmek için kullanılıyor.
meğer insanlar yorum filan yapıyorlarmış aaa.
çok şaşırdım sözlük, nassı nassı nassı anlatamam.
ne saçmalıyorum ben aq?
görsel
Yaş önemsiz olmakla birlikte her yaştan kişinin girdiği site, uygulama. Farkında mısınız bilmiyorum ama mal bi nesil yetişiyor. internetin kullanış amacına göre yararlı ve zararlı olduğu gibi youtube da aynı şekildedir. Hatta daha zararlıdır. Youtube a en çok gereksiz içerikleri biz türklerin attığını düşünüyorum. Ergenler de izleyip hit veriyor.
sizi içine çeken bir kara delik tek şarkılık molanın üç saate yayıldığını bilirim.
yeni nesil bir bağımlılık.
Yeni nesil para kazanma uygulaması.
tarih belgesel ve dizi izlemek için giriyorum fakat ne hikmetse songül karlı videolarında buluyorum kendimi.
Geleceğin medya ve eğitim platformu, ben evimde televizyon izlemeyen biriyim fakat youtube’a girebildiğim bir televizyonum var, canım gülmek isterse beğendiğim youtuberlar’ı, yeni bir şeyler öğrenmek istersem belgesel kanallarını, dil öğrenmek istersem learn italian from english yazıp telefonumdan komutu gönderdiğim zaman direkt karşıma onlarca video çıkıyor.

Yakın zamanda canlı yayınlarla birlikte okullar, liseler, üniversiteler eş zamanlı burdan eğitimlerini verebilir, belirli derslere sınırlı kalmak yerine her bölümün her dersini yükleyerek öğrencilerine sanal kaynak olabilirler. Bazı üniversiteler 720p kayıtlarını internete yüklemiş durumdalar ama artık telefonlar bile 4k cam gibi olmadan izleyemiyorum videoları.

1990 ve sonrası doğan nesilin büyümesiyle birlikte bu platform, medya kanallarının önüne geçecek.
Büyük bir televizyon kanalı sahibi olsaydım bu alana ufaktan yatırımlara başlardım.
Tıpkı (bkz: babala tv) yani oğuzhan uğur’un yaptığı gibi. Gelecekte bu youtube kanalının pekçok tv kanalından daha fazla kişiye ulaştığını göreceğiz.
Kişilerin yalakalık yapmadan veya büyük sermaye bulmak için kendilerini paralama dan yaptıkları işleri gösterebilmelerini sağlayan, kendilerini tanıtabildikleri muazzam bir platform.
trendler sekmesi türkiyede kaldırılmalı.
Beni sinir eden internet sitesi. artık her videoya reklam koyuyorlar çünküm. Her reklamda da 5 saniyemi çalıyorlar. Bu 5 saniyeleri toplayınca 6 hafta kadar büyük bir Zaman kaybı yaşamış oluyorum. (Evet abarttım.)

işin bir de psikolojik boyutu var. Ben tam kendimi müziğe ve tribe hazırlıyorum, şakkadanak (bu sözcüğü kullanmış olmak heyecanlandırdı beni) reklam giriyor. Bir sonraki şarkıyı hazırlarken reklam gireceğini unutuyorum. Yine tribe giriyorum şarkıyı açmadan önce. Ne bileyim, dilimi iyice çıkarıp dudaklarımı yalıyorum, t-shirtümü kaldırıp memelerime dokunuyorum, aynayı karşıma alıp ruh hastaları gibi hareketler yapıyorum, Oraya buraya tükürüyorum, arada soyunuyorum falan. Kendimden bu derece uzaklaşmanın zevkini yaşarken ya da kendimle iç içe olmanın o doğal tadını yaşarken bir bakıyorum şarkı yerine reklam çıkıyor, tüm iştahım yok oluyor.

Sevgili YouTube, buraları okuyorsunuz biliyorum. Lütfen kaldırın şu reklamları. En azından benim için.
An itibariyle

Sorry, something went wrong.

A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation.

If you see them, send them this information as text (screenshots frighten them):

şeklinde hata veren site.
youtube'da çöküyorsa bizim çökmemiz normal be.
ilk defa erişim sağlayamadım. Ben şok.
Artık televizyondan izliyoruz. Sağolsun bi abimiz letgodan öğrenciyiz diye televizyon verdi bize.
Videolara yapılan yorumları efsane olan site. Evet.
artık arapça videoları sadece trende koymakla kalmayıp, önerilen videolarınıza da koymaya başlayan site.

ben türkçe video bile izlemiyorum amk.
arada , Trendyol ve tiktok reklamları izlemek için girdiğim site.
tam havama giriyorum bir şarkı açayım diyorum "selam ben utku, bugün size kendi etkileyici wix sitemi nasıl kurduğumu göstereceğim." diyen eleman çıkıyor karşıma orda her şey kayboluyor. bütün havamın içine ediyor.

sokakta görürsem ağzını burnunu kıracağım utku.
saçları çabuk yağlanan insan zekidir tarzında saçma sapan bilgiler veren videolar ile karşılaştığım video yükleme ve izleme platformu.

saçla oynamak yağlanma yapar. sürekli elleriyle saçına dokunan insan bir dahi bu mantıkla öyle mi? her önüne gelen aptal böyle saçma sapan bilgilere kanıp video paylaşarak milleti de kandırıyor. resmen bilgi kirliliği.
Artık cidden reklamlarından gına gelen site. Eskiden olmazsa olmazımdı ama ne zaman spotify premium aldım o gün bugündür ikinci plana düştü.
gerzek youtuberları izlemezseniz tv izlemeyen birisi için güzel bir tv kanalı. saçma salak şeyleri izliyorsan o senin kendi salaklığın.

2019 geldi hala adblock kullanmayanlar var oha.
Daha demin tatlı bir çiftin tatil videolarına denk geldim. Tabii hemen kolayca gaza gelen bir insan olduğum için o evlilikleri beni mutlu etti ve hemen bir evlenme isteği sardı beni. Sonra dedim ki dur daha üni var selamın aleyküm adım azrail.
yine reklam hususunda kendini aşmıştır.

6 videonun, 6'sında da girişte reklam olur mu.

edit: telefondayım. :(
2005 yılında 3 eski paypal çalışanı tarafından kurulan web sitesi imiş.
daha değeri bilinmiyorken toplum için video atanlar bu günün zenginleri oldular.
güncel Önemli Başlıklar