bugün

chrome'da youtube'u açarsanız alt yazı ekranda istenilen noktaya taşınabiliyor. Sabah sabah bu keşfimden mutlu oldum.
Android için bu uygulamadan video indirilemiyor mu yav? Deliricem virüslü sitelerden. Bi ara sanki youtubeda görmüştüm "indir" diye bir seçenek. Halüsinasyon mu gördüm nedir?
son 2 yılda inanılmaz derecede kötü bir değişime uğramış sitedir.

youtube bir bakıma tv den farklı daha rahat bir platformdur. youtube'un özelliği budur. fakat son 2 yılda bu özelliğinin yitirilmesi ve yavaşça söndürülmesi için youtube ekibi ve medya ekipleri ellerinden geleni yaptılar.

abi youtube'a sansür getirdiler bildiğin.

ulan televizyon mu bu?

biz bazı dizilerin sansürsüz halini izlemek için youtube'a giriyoruz adamın yaptıklarına bak anasını satıyım.
televizyon sektörüne en büyük darbeyi vuran oluşum. bizim memlekette popüler hale gelmesi 2006 senesinin bahar aylarına denk gelir.
Mübarek bir site. Evet.
2 ay eşek yükü ile para kaldırdım pin kodu gelmeden hesap banlandı. Yayında ve yapımda emeği geçen herkesin mk. Google bu kahpeliği unutmayacağım.

8500 tl nasıl çöp olur lan. Paramı veren diyebileceğiniz bir muhatap da yok.
2 ayda 8500 tl almanız için ruhi çenet veya danla bilic olmanız gerek.

Onlar da o kadar almıyor ya neyse. Bilmesek iyi kandıracaksiniz he.

Edit: ooo hakket kazaniliyormus lan yeni işimi buldum hadi eyv.
"Bugün sizlere normalde ölü olan ama Zara' da indirim olunca avm ye ışınlanan kız makyajı yapıcam." ~YouTube 2017 trending

Canımı şimdi al allahım.
görsel
sadece dizi izlediğim platform.
(bkz: addblock)

bu programla birlikte tasarlanmış olması muhtemel video paylaşım sitesi.
5 6 yıl öncesine kadar severek takıldığım platform.
Hayır youtuberlara da karşı değilim ama bazıları çok gereksiz be.
bugün 1080p videolarda donup duruyor nedense.
içinde olduğum oluşum. Kanalımın 28 bin abonesi var. Paraya para demiyoruz çok şükür. Evet.
Youtube ortamı oldukça kötü bir halde Özellikle Youtube Türkiyede kaliteli ve özgün içerik oldukça az.
kanser kitlesi olan bir platform göt kanseri olma riski var.
yeni yayın alanı olarak kullanılmakta olan video paylaşım alanıdır. üyeleri ve takipçileri gittikçe artmakta. hazırladığınız özgün içeriklerle yayın yapıp, telif haklarına dikkat ederek para kazanabilirsiniz.
Kanal sahibi olunan site.

10.000 izlenme şartı da bitti. 1 hafta içinde gelecek onay nerde ? Evet.
algoritmasını siktiğimin dün bir bölüm oğuzhan uğur mu ne bişe izledim bir arkadaş yolladı bugün bütün ana sayfa o lavuk dolu.

mal mısınız ak.
sadece komik video izlemek için girdiğim site.
Uyuşturucudan daha tehlikeli bi kere girdin mi çıkamıyorsun.
yakında yıkılıp yerine çocuk yuvası yapılcağıyla ilgili söylentiler var.
Büyük nimet.

Sevdiğim müzikleri dinleyip teknoseyir ve hardware plus'ı takip ediyorum.
liverpool'un şampiyonlar ligi'ndeki bir rakibine acımadan 8 tane gol attığı bir vidyonun da bulunabildiği bir adet internet sitesi.

aslında bu tarz vidyoların daha başka malum sitelerde olması lazım.
bu sitedeki saçma sapan spiderman & elsa videoları izleyen 8 yaşındaki çocukların 10 yıl sonra kafalarının ne halde olacağını merak ettiren bir site.