bugün

internet hızı azalında videonun çözünürlüğünü 144p yaparak benden bolca küfür yiyen sitedir. videoyu 360p açıyorum ve dolsun diye bekletiyorum ama dolmuyor, oynatmaya başlatınca otomatikman 144p oluyor. yok mu derdime bir çare?
dünyadaki her yüz kişiden biri her gün bu siteye giriyor. evet, ben girdim mesela şimdi, siz 99 taneniz bekleyin.
HTML modunu seçince birden tüm aksaklıkları düzeliveren site.

Hey allahım.
artık internet download manager'la video indirilemeyen site.
bir kaç gündür video açamadığım site.

açsa bile kısa süre sonra hata veriyor.
az itibarı ile cortlamıştır.
otomatik olarak tekrar yürütme özelliğini aktif etmesini istediğim video sitesi.
altın çağını 2006 yılına kadar yaşamış, daha sonra telif hakları, vevonun ortaya çıkmasıyla o eski samimiyetini yitirmiştir.
3 kurucusunun en hızlı milyoner olan girişimciler olarak tarihe geçtiği video paylaşım sitesi.
yerel kanallar gibi bitkisel ilaç reklamı alan site.
video açılmadan önce beş saat giren reklam videosuyla adamı çileden çıkarır.
video yürütülüyorsa sekmede isminin başına play simgesi eklenilen site.
yazılımsal bir hatayla karşılaştığında ana sayfasında "bir gurup maymunu salıverdik. Sorunu hallediyorlar" şeklinde mühendislerine ayar veren site.
altına yazılan yorumlar içler acısıdır. çoğu yorumlar küfürlerle dolu. resmen inci sözlüğü geçmişler.
adres satırında www. noktadan sonra iki adet ss harfi koyup enter a bastıgınızda sayfadaki videoyu indirmenizi sağlayan site.
Android uygulaması arayüz ve işleyiş değişiklikleri ile çok daha güzel ve kullanışlı hale gelmiş.
ios uylamasinda son gincelleme ile harika olan site.
Bugün öğrendiğim şaşırtıcı bir bilgiye göre, ABD Billboard listelerinde Youtube ve benzeri online streaming service veren kanallardaki video izleme sayısı, listelerin hazırlanışında tıpkı satışlar ve radyoda çalma sayısı kadar dikkate alınıyormuş.

O yüzden Pitbul, Britney Spears, Lady Gaga hayranları bi taraflarını yırtıp duruyor, izleme sayısı artsın da artsın diye.

Tarkan bi daha ABD'De single çıkarırsa aklımızda olsun tüm sözlükçe izler, adamı ilk ona sokarız:)
Vine veya instagram gibi kısa video paylaşabileceğimiz bir hizmet verse diye düşündüğüm .comlu bir site.
Çok mükemmel bir kanala sahip site

http://www.youtube.com/user/notescapeme

tamam be tamam benim kanalım üye olsanız nolcak elinize mi yapışcak hıh *
gelen mesajlara artik bakilamiyor. ya da ben mi bilmiyorum? bilen varsa rica yazsin bir zahmet.
mükemmel bir video sitesi. diğer siteler gibi pekala zaman zaman video öncesi reklam çıksa da 5 saniye sonra normal video açılıyor. bazıları 15 veya 30 saniye bekletiyolar, bazılarında hiç geçilmiyor.
android uygulaması yenilenmiş video paylaşım sitesi. pek güzel olmuş.
An itibariyle sıçıp sıvamakta olan site,hackliyolar mı ne.
mala bağlamış olan sitedir.