bugün

selam ettiğim yazar.
(bkz: #18492140)*

-buralar hep entry dolacak.
hoşgelişler ola.
Kuyruk acısını kaldıramayan,troll, vasıfsız, karnını fenerbahçe klübünün doyurduğu düşünülen yazarımız.
düşünmek için beynini kullanmayan yazar.
düşünücek bir beyni olmayan yazar. açtığı başlık girdiği entry galatasay elenirse sildirim kendimi fener bursaya yenilirse şöyle yaparım antep kasımpaşaya gol atarmı?

ulan bir tane bilgi içerikli entry gir. kafan başka şeye çalışmıyor mu senin?
entrylerden anladığım kadarıyla henüz zigot halinde.
o bir insan.

(bkz: acı ama gerçek)
sevdim seni çocuk dediğim yazar. hoşgelmiş.
nickaltına kendi entry giren ezik fenerli yazar. ne diyelim hoşgelmiş. koştur dur velet.*
sözlükteki fake hesaplardan biri. ayrıca pkklıdır kendileri.

(bkz: kurdish people)
oyalansın diye ailesi tarafından sözlüğe kayıt edilen yazar. Bizede oynasın diye oyuncak vermek düşer. Oyuncak ayrımı yapmaz umarım.
nickini çok beğendim bu arkadaşın.
(#18749968)ergenismus. bilmiyon atma bari
http://www.uefa.com/membe...arankings/club/index.html
yok yani yanlış olduğunu kimsenin söylemesine gerek olmayan yazarımsı. aynaya bakması, yazarlığına bakması rica olunur. lakin sonuç onun açısından değişmeycektir. *. *. ayrıca *.
(#18750898) şöyle bir espriye ince evet yanlış okumadınız ince diyen yazarımsı ergen. bir de beni suçluyor senin iq düşük, anlamıyorsun diye. yazık la kimin çocuğuysa
Yeni nesil ayrıca orjinalliğe tepki olarak doğmuş bir yazar.
daha bokunun dumanı tüten nick altıma sıçmış 10 nesil.

liseye geçince düzelir inşallah.
çoğunlukla yanlış olan yazar.
10.nesil yazarımsı. Trollüğün de boku çıkmış anlaşılan.
(bkz: yanlışsın söylüyorum)

birazdan cinconlu ağlamalarına tekrar başlayacak yazar. oğlum nick altı kasıyoruz sana lan, daha ne istiyorsun. ha unutmadan, üniversitede kızlar teklif ediyormuş fanfa.
'Uludağ sözlük troll tayfası' olsa listenin en başında bulunacak kişi.
durduk yere nick altına gelip ayar verdiğini iddia eden yazar. ispatını havada bekleten yazar.

(bkz: mentollu ok)

(bkz: nick altı kirliliği)
tipik fenerli komik yazar her defasında güldürüyor.
(#18800196) (#18800140) sözlükteki yazarların kalite ve kalibresini ölçmeye kalkan yazarcık. hatta aynı entryi farklı yazarların nick altına girerek yapıyor bu zekice!! işi.

boş beleş
cinconlulara dersini vermiş muhterem bir yazar. Bir fenerbahça taraftarının takımının geleceğinden konuşması gülünç değil muslera nın bir oyuncunun götünden top döndürüp kendi içine gol alması komik. Rezil oldunuz lan ergenler.
sözlükte peydah olan bir fenerli yazar daha.