bugün

-"ya üff yaa hojaamm benim ygs puanı 490 gelmiş bi yer gelir mi ajabaa moralim jok bozuk"
+sudecan sen iyi misin kızım? 490 ne demek...
-bilmiyorum hojam aileme söyleyim baree"

şeklinde dersane önünde hoca ve öğrenci arasındaki geçen konuşmaya şahit olmamla yere çöküp bir uzun hava yakmama sebep olan hadiseler zinciri.
(bkz: ysg)
" - senin ağzının ortasına kapatırım lan.. "
"-geçmiş olsun, öğrenciyi kaybettik."
ağzının kenarına vurulmalıdır.
kafasından aşağı bir kova su dökülerek kendine getirilmesi gereken öğrencinin kurabileceği cümledir.
puan çarpmıştır.
(bkz: ygs iptal edilmeli moralim çok bozuk)
üzme kendini üstad buyuk harflerle arada birer boşluk bırakarak nur ygs sifre yaz 2003 gönder o zaman başaracaksın.
sudecan yaptıysa o puanı herkes yapar.
Bir kızdan beklenen cümle. Kızlar özellikle zor bir soru ile karşılaştıkları vakit, sanki tüm sorular öyleymiş gibi algılamakta ve sınav çıkışı etrafa sınavlarının bok gibi geçtiğinin beyanını vermektedirler. Ancak sonuçlar açıklandığında bu şekilde zırlayan kızların çoğunun sınav sonucunun , zırlamayanlardan çok daha iyi olduğu ortaya çıkar. Ben sınavdan 50 bekleyip 98 alan kızlar tanımaktayım mesela.
ağzı burnu kırılasıdır.yazılılar'da 98 alıp ağlayan salakla aynı bünyeye sahiptir.
- ya hocam 490 aldım moralim çok bozuk.

- bencede evladım senden bi bok olmaz, siktirgit at kendini bi yerden.

- haklısınız hocam.
bu cümleyi kuran şahıs dövülesidir.
acaba 190 mı demek istemiş bu kadar realiteden bihaber arkadaş?
- ygs puanım 490 moralim çok bozuk.
- bir daha söyle.
- ygs puanım 490 mora...
- çıkşarı! * * *
lys sınavına gireceği gün kahvaltıda yiyeceği veya içeçeği bir şeye çaktırmadan müshil ilacı atılarak gerçek bir moral bozukluğu yaşatılmalıdır.
490 puan yapan bir insan bu soruyu sormakla ya hocanın dikkatini çekmek ve egosunu tatmin etmek için safa yatmıştır ya da test çözmekten beyni sulanmıştır, başka bir ihtimal olamaz.
muhtemelen boş kağıt verdiği için aldığı riskten sıkıntıya düşen taze yeni mezun liselinin beyanatıdır.
[http://www.ntvmsnbc.com/id/25211617/] *
sus ve yalamaya devam et.
ağzına kürekle vurulması gereken öğrenci tipidir.
ygs'ye hazırlanan lise öğrencileri en sonunda kafayı yedi ve 490 puan alsa bile morali bozuluyor. artık öğrencilerimizin beyinleri yıkanmıştır. ah gençlerimizin gözü dersten başka bir şey görmez oldu. ağlanacak halimize gülmekteyiz.
(bkz: allah başka dert vermesin)
490 alan hiçbir öğrencinin böyle bir yakarışta bulunmayacağı aşikardır. ne sanıyorsunuz siz dereceye girenleri?
aynı zamanda 99 alıp 1 puanım nerden kırıldı hocam diye soran tiptir .ve 490 la bozulan morelin nasıl seylerle düzelceğini merak ettığim durumdr .
Hayatına kayılacak insan tipidir.
güncel Önemli Başlıklar