bugün

Köpek gibi ders çalışmayı gerektirir.
Zordur.

"Ygs önemli değil asıl önemli olan LYS" diyenleri ipleneyin. YGS çok önemli. tecrübeyle sabittir.

Yardımcı olabilirim.
Yazın herkes tatil yaparken ders çalışmaktır.
yolun çok başında olmaktır.
Yılın bu döneminde kimse için vir şey ifade etmez. Ygs adayı olmanın bir şeyleri değiştirdiği tarih daha çok sınav başvurusu yaptıktan sonradır.
hala ders çalışmaya başlamamak, vicdan azabı çekmektir.
2 kez olmuş olduğumdur. Gerçekten sıkıntılı bir süreçtir.
Tatilden taviz vermek demek degildir. En azindan benim icin oyle degildi tatil onemli sonra calisirsiniz.
Geçen sene bu vakitlerde köprüyü geçene kadar ayıya dayı dediğim dönemleri hatırlatmaktadır. 11. sınıf sonu karne aldığımız cuma günü FEM dershanesi kampa götürmüştü 2 haftalık. hayatımda o zorlu süreci çok az yaşamışımdır. Uyum sorunu vardı benim kafayla onların kafa çok farklıydı. Ne yaparsın dediğim gibi belli bir süre zarfı içindi neyse. tabiki başlamak için felan geç değil. Ama artık başlamanız ve belli bir ritmi tutturmuş olmanız gerekirdi. Şahsen ben karne aldığım gün başlamıştım öyle diyeyim daha önceside var. LYS sınavını şuan boşverin ygsden iyi almadan olmuyor lys felan. ygsden iyi alıp moralleri tavan yapmaya bakın okul derslerinde son sene göreceğiniz bilgiler lys'ye hazırlıyor zaten. Tabiki az da olsa lys altyapınız olmalı altyapıdan kastım o konuları önceden görmüş ve 1-2 testle rahatça kavrayabilmenizden kasıttır. ygs den iyi birşey alırsanız zaten lys'ye verilen yaklaşık 3 aylık zaman diliminde rahatça işinizi görürsünüz. Benim çalışma düzenim sabah kalkar akşama kadar arada prime timelık yabancı dizi izler , günlük rutin işleri görür yemek yeme tuvalete gitme felan. bu dönem öyle bir dönem sıkacaksınız. Ben bile sıkıp anca 70bine girdim. Düzlise mezunuyum. 2 yıl önce dersleri sadece geçmeye oynar o kadar da hedefi yüksek bir adam değildim. Ama bu sonuç beni memnun etti. neyse arkadaşlar sıkmaya devam. lan geçen sene ne zordu be dedirten olay.
liseli eylemidir.

yıl olmuş 2015 hala liseye giden var anasını satıyım..
Çok şükür halimize.
Geçmiş olsun hacı acınız acımızdır.