bugün

Kaynak:http://aa.com.tr/tr/turki...uzenekle-yakalandi/771197

NOT kağıtlarıyla girmeye çalışan 5 kişi yakalandı denmiş ancak not kağıdı denilen kağıdın üzerinde soruların cevapları yazıyor.
Bu durumda sorular çalınmış.
Sınavın iptal edilip tekrarlanması gerekiyor.

görsel

Not fotoğrafı benim birleştirdiğimi iddia edenler olmuş onlar için ntv linki.

http://www.ntv.com.tr/egi...di,cUmW5V4iX0GXtSayIwMJSA
ulan 15 yıldır feto denen p.zevenk kpss
ales
pmyo
öss
hakimler ve savcılık sorulari
tus
vs soruları çalmiyor muydu.
ağbi dün çalan bugunde çalar.ne farkeder..
standart akp sınavları işte. o kağıtlarda yazanlar direk cevaplar değil mi? bu partinin adında adalet yazıyor değil mi? bundan sonra ki aşamayı söyleyeyim; yakalanan çocuk derhal satılıp fetöcü ilan edilecek.
şıklarda küçükten büyüğe vermiş, bu büyükten küçüğe yazmış. c<a<b benim doğru çıktı o soru.
Mantıklı olunmaya çağırıyorum. Bu zamanda öyle bır olay olsa bizim ruhumuz duyar mı sanıyorsunuz?
Hoş önceden ne mal oldukları belliydi ama kıymetliydi* ozamanlar.
Bir kısmının yalan olduğu kanaatinde olduğum haber.
Başkalarını temizlediler kendi adamlarını sokuyorlar heralde artık çocukta salakmış heralde sadece cevapları ezberleyecek ne gerek var kağıda böyle birşey varsa otur 1-2 gün ezberle hepsini.
En kolay sorular yanlış not alınmış. iki ihtimal var:
1) ya birisi ertesi gün kontrol etmek için cevaplarını sınav esnasında not aldı.
2) ya da soruları veren bilerek kolay soruları yanlış verdi ki millet uyanmasın.
akp ile fetö nün kanki oldukları zamanlarda yaptıkları uygulamanın bir benzeri.

yıllardır soruları çalıp istedikleri insanları istedikleri makamlara atamadılar mı.
iyi bişey dimi akp li yazarlar. hadi yapılmadı desenize.
he pardon toprağa taş diktiniz siz unuttum.
Lan ülkenin neredeyse yarısı fetocu diye işten atıldı, hapse tıkıldı.
Hırsızlar içerdeyse bu hırsız kim?

Bu hesapta büyük bir yanlış var. Etle tırnak oldular bunlar. Tırnak mantarı ete de bulaşmış anlaşılan.
CH4 yani metan zararlı bir gaz, soruda zararsızı soruyordu. Akıllının biri aklında kalan şıkları sınavdan sonra yazmış kağıda, siz de keriz gibi tartışıyorsunuz.
Ayrıca kıytırık derse ait okul sınavı mı bu, bir iki tane yanlış yap da müfettiş bey şüphelenmesin modundaki cevapları veren hocaya bağlasınlar? Bir de uyanığım diye geçiniyorsunuz ya...
Allah belasini versin versin versin . Yeter artik yaaaaa.
Sinirden elim ayağım titriyor. Kim yaptı arkadaş? Hollanda mı yaptı? Almanlar ın işi mi bu? Kim lan kim? Hani temizlemiştik fetöyü. Hayırcılar mı çalmış? Eğitimimiz emanetleriymiş. Kendi benliklerine sahip çıkamayanlara eğitimimiz emanet. Bu ülkenin geleceğinden ne bekleyebiliriz?
Bize artık çalınmaması garip gelir. Her sene çalınıyor zaten. Kpss olsun ygs olsun.
Eğer varsa hakkım bu soru sızdırma olayında kimlerin parmağı ve önceden bilgisi varsa hakkım haram olsun...
Ben sınav için 1 hafta sinir stresden uyuyamıyorum çıkınca zaten bir ayrı dert...
(bkz: ben tatmin oldum)
Yakalanmayanlar da dereceye girer . klasik.
Satılmış olmasından daha iyidir.
Benim sınava girdiğim derslikte hoca kitapçıkları karışıktırdı dağıtıyor ben orta sırada arkanın bir önündeyim, kitapçık dağıtımı bitti arkamdaki kız: kitapçık almadım, dedi.
Gözetmen: Masadan burada bir tane kalmış vereyim dedi. Hani eksik çıkarsa o kıza gitmemesi imkansız. Son kişide çıkması gerekiyor. Kesin bir fırıldaklık vardı.
Ulan alt tarafı 160 tane soruya cevap vereceksiniz girdiğiniz şu vaziyetlere bak ya. Ha soruları çalanlar, kopya çekenler bir örgüte mensupsa şaşılası bir durum değil ama sade birer vatandaşlarsa yazık olmuş.
Emek hırsızlığı bu kadar basit olmamalı.
Bilim adamları uyardı Son x yılın en sıcak yazı geliyor. Bu bağlamda düşünürsek çalınabilme ihtimali yüksek.
liselilerin protesto etmediği sınav.