bugün

(bkz: prenseslik sendromundan saçma sapan tweet sıçmak)
ilgi çekmek isteyen bir kezban desem çok eksi yerim ama gerçek bu. kimse cinsiyeti yüzünden size yer vermek zorunda değil. hatta inanır mısınız yaşı yüzünden de yer vermek zorunda değil. günümüzde o yer vermek zorunda olarak gördüğünüz genç bir ev geçindirmek için günde 2 işte çalışıyor ve çok yorgun olabilir. ülkeyi mahvetmeden önce düşünecektiniz toplu taşımadaki yerlerinizi.

(bkz: ok boomer)
bunun gibi bir kezbana yer vermeyerek, erkekliğin kralını yapmış adam.

iyicene azıttı bu kendini bir bok sanan kezban tayfası. laf söylesen çirkeflik yaparlar, yer vermesen ifşa ederler, yer versen, beni taciz mi ediyorsun derler.

böyle de beş para etmez bir kafa yapıları vardır.
tokmakçısı tarafından yeterince tokmaklanmayan aşağılık tweeti.
Adam haklı mı ne? Kaldır gitsin aq twiti falan.
Küfür ederek bile erkekler karşısında ne kadar ezik olduğunu kanitlayan kuduz kancik bir köpek. Hem modern geçinip hem delikanlı görünmek için küfür ediyor.
Hadsizlik etmiştir, saçmalamıştır zira kendini bir halt sanmaktadır.

birincisi, Eline telefonu kapan, milletin fotosunu çekip, ahaliye servis ediyor iyi mi?!
yetmiyor bir de hakaret ediyor.
bu nasıl bir zırvadır, ne menem bi rahatlıktır?!

ikincisi, engelli, oldukça yaşlı ve hamile olmadığı sürece kimsenin kimseye yer verme mecburiyeti yoktur.
Kibarca ricada bulunan her insana yer verilir ayrıca, şòyle böyle bir milletiz ama henúz o kadar òküzleşmedik çok şükür!
Lütfen de, rica et bak nasıl oturuyorsun paşalar gibi!

Nezaketi unutup, hırbo diye milleti yaftalar hale gelen tayfaya ifrit oluyorum!

yok sana yer mer! Tittir git!
kaşar erimesin diye yer verin.
(bkz: benim vajinam var sen kimsin)
Kimse parasını ödediği koltuğu vermek zorunda değil. Hamile veya hastamısın hayır o zaman siktir git ayakta bekle. O kadar adam beklerken sen 250 gr fındıktan hiç veriyormusun, vermiyorsun. O zaman erkekler olarak bize vermeyene bizde vermiyoruz. *
yer verse bu sefer de bana yürüdü terbiyesiz, hadsiz derdi.
kızcağız ayakta dururken oturup yer vermeyen genç erkek şerefsizdir.

apaçi kılıklı it. delikanlılık bu mu lan?
Feministlerin kendilerini kıymete bindirip kadını kutsal görürken erkeği aşağılaması çok iğrenç bir durum.
Allah kahretsin.
Siz kalkıp o erkeğe yer vereceksiniz.
8 yıldır italya'da bir tane yaşlıya yer vermeyi başaramadım arkadaş...

bastonlusu, hastası bilmem nesi de dahil...
Bu tip hareketler sadece kadın erkek çatışmasını tetikler. Ucuz show yapmış. Üstelik adil değil, çünkü kendi hemcinsleri de var yer vermeyen. Onlar ne olacak? Onları da çekmeli. Tek taraflı olmaz öyle.
Lan ben de yasli biri yapti sandim. Nasil olur boyle birsey diye dusunuyordum. Meger ifsa eden de gencmis. O genc, sen genc, neden yer vermesini bekliyon ki amk malı.
Halt etmiş. Verir vermez sana ne be kızım. Kimsin sen bilirkişi misin? Bu ne cüret adamı ifşa ediyorsun!
ben buna çok kızıyorum ve sürekli karşıma çıkmaya başladı. kadına şiddetin arkasına sığınıp psikolojik şiddet uygulayan tehlikeli tipler aslında. iyi algı yaparlar. bunlara karşı çıkan da otomatik olarak kadına şiddeti savunan ayı konumuna düşer. dikkat.

bir de daha geçen metroya girerken maske takmayan bir kadını uyardığı için azar işiten güvenlik görevlisinin videosunu gördüm. çingenenin biri “bi’ kadınla konuşuyosun kendine gel” gibi saçma sapan bir şekilde bağırıyordu.

bunlardaki kadınlık rütbeli herhalde ne bileyim. yüzbaşı kadın. kıdemli kadın. gördükçe utançtan yüzümü yastığa basıyorum nolursunuz yapmayın.
kadın-erkek eşitliğine inanmayan, cinsel ayrımcıdır.
Şunu anlamıyorum bir kadın eğer yaşlı değilse neden genç bir erkeğin ona yer vermesini bekler?
Gençsin ayakta durabiliyorsun bastona gerek yok çok şükür. Küfür ederek fotoğrafını internette paylaşarak ne yaptığının farkında mı acaba ifşa ederek suç işliyor bir koltuk için değer mi. Ben de bir kadınım yeri geliyor oturmuyorum erkeğe yer veriyorum. Niye bu kadar kadınları erkeklerden üstün tutmaya çalışıyorlar anlamıyorum. Hamile ve aşırı yaşlı olmadığı sürece kimseye yer vermiyorum şahsen. Önce küfür etmemeyi öğrensin sonra saygı görür belki.
Niye yer verecek lan bu delikanlı size ha niye?? siz,değil misiniz eşitlik eşitlik diyen al,sana eşitlik. Hem de damarlı. Bence yer vermesi de gerekmez otursun kucağına bence tüm mesele çözülür.
Gördün mü bak? vermeyince karşındaki nasıl da sinir oluyormuş kezo? Sen de hep ver bundan sonra.
Klasik ergenlikten kurtulamamış türk kadını

Eğer o yer vermeyen misal kıvanç Tatlıtuğ veya Burak Özçivit olsaydı s.kseler böyle ifşa etmezdi

Ama yapan gariban tek derdi belki işine belki evine gitmek olan erkek olunca ovvv hemen cinsiyetcilik yapın..

Not: eğer biri beni ifşa etse onu maddi manevi tazminat olarak süründürürum.
ister misin Bi de oğlanın hasmı olsun ha şimdi buldum izini siktim belanı desin.