bugün

birkaç sene sonra

kocişi aldatma keyfi
mahkemede dava keyfi
nafaka keyfi

kimse seks dememiş ilginç.
Bekar bir arkadaş bulup vıcık vıcık muhabbetlerle kafa açmak.
eve gelen akrabalarla dügün kasetini izlemek.
kocişimle mutfakta seks keyfi
kocişimle salonda hoplatmalı seks keyfi
kocişimle duvardan duvara vurmalı seks keyfi
kocişimle bacak omuza seks keyfi..
En masumane ve de güzeli sarılıp uyumak olacaktır her daim.
Aklıma evliliğimizin ilk zamanları geldi. Evimiz Etimesgut ta. Evde kahvaltılık hazırlayıp seğmenler parkta kahvaltı yaptık. Sonra tren garına gidip Eskişehire hızlı trenden bilet aldık. Bizınıs. * Akşama kadar eskişehirde gezip dönerken köfteci Ahmete köfte yiyip ankaraya dönmüştük.

Bütün aktivitelere o anlık karar vermiştik.
Her çift sizin facede instagramda gördüğünüz köylü bozması çiftlerden mi? O sizin çevrenizin problemi.

Benim üst komşum hiç de öyle değil. Her gece seks. Haftasonları all-night. Onlar adına ben seviniyorum. Eveet, işte böyle bravo, aferin, devam, evet..
Kocişim bana bakım yapıyor adlı bir meyve tabağı gördüm az önce storyde.

Geçen gün de başka birisi becerikli karım diye patlıcan kaplama isimli bir yemek paylaştı.

Balayı resimleri tbtsi var.

Ha bir de evimizde ilk kahvaltımız tarzı paylaşımlar.

insanlar mutlu sonuç olarak arkadaşlar. Onlar yalnız uyumazken bi burda sözlükte uyuymaya çalışıyoruz.
Ayağı karıya yıkatmak.
kadın: instagram üzerinden "artık benim de bir jokeyim var, vuruyor kırbacı vuruyor kırbacı çok da mutluyuz" mesajları,
erkek: iyi bok yedik de evlendik amk, nasıl bir bahane bulsam da brolarla görüşsem uğraşları.

sonuç olarak dışarıya çok mutlu olarak görünürken içten içe "niye evlendim ki amk?" diye düşünmektir.
yeni evli çift sevişir bol bol.

sonra ondan da bıkar kavga etmeye başlarlar.
Bol alyans, tek taş veya çok taş göstermeli fotoğraflar.
Çevre il ve ilçe gezileri, akşam sinemaları
Avm avm dolaşmak.
Avm gezmesi. Köfteci Yusuf ta sıra beklemek.
Hanedeki birey sayısının artışına binaen bütçe denklestirmeye, aynı cati altında farklı iki dünyanın alışkanlıklarına uyum sağlamaya, bekarken çok kasmadigin rutinlerine daha çok dikkat etmeye (yemek vd), evlenene kadar tanimadigin evlendikten sonra senden 40 yıllık ahbap halleri görmeyi bekleyen akrabaciklara sıcak davranmaya çalışmayı sayabiliriz. Ölüler dirilerin hergün helva yediğini sanirmis ya bu da öyle. Üreme hormonunun yönettiği bunyeler sanıyor ki evliler yiyip içip sevisiyor. La oğlum kaç kez diyecez yok öyle birşey. Enerjinizi gidin faydalı birseye harcayin. Yok ben evlenmeden önce de sizin gibi düşünmüyordum, siz ne içip ne yiyorsunuz da bu malliktan kurtulamiyorsunuz onu merak ediyorum.
(bkz: duş almak)
hiç kimse de her gece evin farklı yerlerinde sevişmek yazmamış.
Bol elleşme, bol öpüşme, bol zikiş, bol duj.
(bkz: yagli güres)
iki kişilik kahvaltı ve akşam yemeği hikayesi paylaşıp durmak.
Bu ara instagramda sık sık fotograf atıyor yeni evli arkadaşlarım... Valla kiskanmaktan gina geldi. Ben ne zaman bu aşamaya geçeceğim acaba? Birliktr guzelce kahvalti yapmalar, gezmeler, sonra yine yemek yemeler....
Muhabet edip sıkılınca sevişmek acıkınca karıya yaptırmak o yaparken arkadan dayamaktır.
hayret hiç kimse de her gece evin farklı yerlerinde sevişmek yazmamış.
güncel Önemli Başlıklar