bugün

Sizi biraz aydınlatıyım çünkü çoğu aynı özellikleri taşıyor ben dahil.

Öncelikle güler yüzde gezen bir mod. iyimser, çocuksu ani tepkiler veren bir tip.

Derinleşelim, su burçları sinsidir. Ne düşündüğünü kesinlikle anlayamazsınız. Arka planda kafasında neler kuruyordur..

ilgi manyağıdır ilgi gördüğü kişiye aşık olabilir, gördüğü ilginin on katını gösterir. Daha sonra ben daha çok ilgi gösteriyorum, sevilmiyorum diyip kendini sizden soğutabilir. O yüzden bu değişik ruh hallerine karşı yengeç burçlarına toprak burcu olan oğlak, boğa, başak öneririm.

Yengeç burcu vücutta göğüsü temsil eder, iri göğüslü olabilirler. Kıvrımlı vücut hatlarına sahip olabilirler. Zariftir.

Ben aslan burcu ile de yakıştırıyorum çünkü güven ihtiyacında olan yengeci hep destekler.

Su grubu genel olarak hırslıdır. iş yerlerinde başarılı olurlar.

Karşı tarafın beklentisini sezer ve ona göre davranır. Böylece insanları kendine bağlar.

Empati yapar bol bol. Ama sevmiyorsan yapmacıklık yapmaz direkt mesafe koyar.

Bı de öyle ilişkilerde gurur yapıyım insanı değildir. O an içinden geldiği gibi davranır.

Her burç hakkında bilgimiz var şükür. Neyse şimdilik bu kadar.
alfalardan hoşlanırız.
Bende yengeç erkeğiyim ne gömdünüz bizi amk yengeç kızlar mesaj kutuma.
Noluyor ya. Şş.

Nedir bu düşmanlık arkadaşlar. Duygusal kıskanç falan olsalarda iyi kalplidirler lütfen bunu kimse inkar etmesin.
Olum manyak mısınız siz bu kadar tespit yapmaya üşenmediniz mi?
Bu burca dahilim fakat burçlara inanacak kadar mal değiliz çok şükür.
(bkz: burçlara inanan insan zekası)
yengeç burca mağdurlarının doluştuğu başlık. öyle sulugöz duygusal olsalardı sevilirlerdi.
ağırbaşlı, hanım hanımcık kızlardır. bulursam direk hökümet nikahını basarım.
hakkında bi sürü şey yazıp yazıp silebilir işbu entrynin bir yere varamayacağı gibi. zararı kendine bir cins-i mahlukattır efendim, çok da yaklaşmayın kıskaçları tehlikeli. özeleştirinin dibine de vurabiliyor gördüğünüz üzere, sizden gelenlerle derdi.
depressed and stressed.
Kıskaçları var mıdır?

Kadındır.
akraba, arkadaş vs en çok bu burcun kadınını tanıdım. daha yamuk yapan görmedim. çok şefkatli olur. eve bağlıdır. güzel yemek yaparlar.

ya da ben boğa olduğum için her yemeği beğeniyorum. *
efendim
istediğiniz kadar profesyonel yalancı olun. Siz daha söylemeye başladığınız anda yalanınızı anlar. Annelik Yuva aile sevgi şefkat el mahareti pratiklik güzel yemek ve bereket bu kadının bariz özelliklerindendir.
bir boğa burcu erkeği olarak en iyi anlaştığım kadın türü. evlenilecek kadındır. bulursam kaçırmam.
Aşık olduğum kadındır. Burçlara inanmıyorum gerçi ama o inanıyor ve bu özelliklerin gerçekten olduğunu düşünüyor.
bir tanesini iyi becerdiğim kadındır. aynen.
Balık burcu kadınlarından daha duygusaldır.
anaçtır duygusaldır evet.

ama o duygularını seni manipüle etmek için bir kullanır... allahım o nasıl kullanmak.

ilk başta anlamazsın üstündeki baskıyı. sonraları yavaş yavaş dank eder. o kusursuz tatlı minnoş dişi aslında bir katildir. ben duygusalım diyerek seni öldürmüştür. senin duygularının katilidir.
geçmiş olsun.
Fazla duygusal, bu duygusallik ona istisnasiz her zaman hata yaptiriyor. Anam yengec, sulugoz kadin. Peh.
Sevgi doludur, aşk doludur. Insana sevildiğini iliklerine kadar hissettirirler. Duygusaldır sadıktır.
Dünyanın en kafa siken burcunun kadınıdır.

3 senem geçti yengeç burcu kadınıyla eyvallah çok anaç, sevdiğine değer veriyor, Zaman ayırıyor tamam ama verdiğini misliyle istiyor.

Aman beyler benim gibi kova burcu erkekleri uzak dursun.

Sikeyim astrolojiyi.
Bunlar çok abaza oluyor ya..
feci bağırtılan bir kadınıdır. bir tanesini bağırtmıştım. aynen.
Kararsız ve oynak oluyorlar. Evet.
çok ağlak ve cırtlak oluyorlar. çekilmez.
güncel Önemli Başlıklar