saf ota boka inanan çabuk yatağa atılan ezik burçtur. evet..
sorunludur. bir kere aranız bozulduysa işiniz bitmiştir. suçsuz olsanız bile sizi düşman olarak görecektir. size olan sevgisi bittiyse hiç boşuna uğraşmayın boynuz yemeniz bile olasıdır.

özetle, boğa burcu erkekleri uzak durmalı.
çok severim, yakın arkadaşlarımdan birisi yengeç ve dünya tatlısı bir insan.
(bkz: sezen aksu)
(bkz: yıldız Tilbe)

daha ne söylenebilir...
Yengeç erkeği gibi değildir, korkulur.
Zamaninda deliler gibi sevdigim kizin burcuydu. Zarifler hoslar guzeller deli severler ama tersleri cok pis. Ozgurluk duskunu olup sadakat konusunda zayiftirlar. Benim eski sevgilimden edinmis oldugum tecrubeler bunlar.
Bunlar eleştirilmekten çok korkar, o yüzden olması gerektiği gibi davranırlar. Özgürlük bunların yaşamında asla yer almaz. Her boka kendi kabuklarına çekilirler ve uyuz uyuz geçmesini beklerler. Olm bir bokun değişeceği Yok lan, az cesur olun ve yüzleşin. Yalan hayatların kadını bunların özeti.
oldukça fazla duygusal değişiklik yaşadıkları için ilişkilerde güvenilir olmadıklarını düşündüğüm burç kadınıdır kendileri.
anlaşması zordur. genellikle pinti olurlar. Ayrıca çok kuralcı ve mükemmelliyetçidir kendileri. kararsızlıkları da karşı tarafı sinir krizine sokmaya yetebilir. Ama ne olursa olsun güvenilir ve sadıktırlar.
ağlar, duygusaldır, ailesine ve yuvasına bağlıdır.
Sinsirella.Ağlarsa kanmayın.
Sevmediği tek şey eleştirilmek olan, evcimen, duygusal, hassas, ama neşe dolu, biraz üşengeç içinde artniyet beslemeyen merhamet sahibi, sadık kadındır. Ha kötü tarafı yok mu? Var ama siz iyi tarafına bakın.
Yalvartır.
Ardına bakmadan gider.
Çok duygusaldır.
en son psikopat olanına denk geldim. şuan sol kolumda iki tane tırnakla oluşturulmuş yara izi var.

manyak bunlar aq.
Gelmiş burda gömmüşsünüz, eyvallah tabikide dört dörtlük olamayız. Ama şuna bir gelelim eğer bir yengeç kadını gidiyorsa bardağın son damlasına kadar getirmiş doldurmuşsundur o kadını. O kadın birinden gidiyorsa bilki yorulmuştur. Bıkmıştır. Yengeç burcu kadar duygularınla sarıp sarmalayan başka bir insan görmedim ben daha.. ayrıca sadıklığı bazen kendini bile bunaltacak derecededir biten ilişkisine bile saygısı vardır acısı geçmeden başkasına bakmaz. Eve düşkünlüğü ve aileye olan sadakatinden bahsetmiyorum bile. Karşınızdaki naif kadını bir şeytana dönüştürdüyseniz eğer dönün ve kendinizi inceleyin.
Ben sinsi değilim valla. Neyse tak diye yüzüme yansıyor.

Duygusal kadınlardır. iyi niyetli oldukları için değer görmezler genelde. Saf salak sanıp kullanmaya çalışırlar. Anlıyoruz ama neyse büyüklük bizde kalsın diyoruz.
Ay benim gı.
(bkz: burçlara inanan insan zekası)
benim olacaksa çok güzel kadınlardır.
duygudan duyguya sürüklenip içten içe ağlarken bir yandan da kardeşiyle ayak savaşı yapabilir.

bilmiyorum denge taşımız oynadı galiba. tertemiz delirmiş olabiliriz.
Duygusaldır ama aptal değildir. iyi aşçıdır. Ellerinden şifa akar. Yeter ki sinirine basmayın. Şifayı zehir eyler.
en güzel 'eş,anne' kadınıdır.

inş amindir.
görsel
Bana bulaşmaması gereken kızdır. Bu ilişki yürümez çünkü balık yengeç ayvayi yerler Ergeç.
arkadaş dahi olunmayacak kadınlardır.

bir burcun kadınlarının çoğunluğu mu karaktersiz olur?