bugün

ikizler erkeği ile hayatının en güzel 3 ayını yaşayacakken içine sıçıp batırmış kadın.

(bkz: seni de unutmadık)
30 yaşında değilseniz koşarak uzaklaşın.

arkanıza bile bakmayın.

kaçın.
yengeç erkeği masumdur, saftır, duygusaldır ama yengeç kadını...
karşı cinsinin özelliklerine tepki olarak çıkmış ortaya, hayin.
Görüp görebileceğiniz en mükemmel kadındır.
Net!!
burçlara inanmıyordur ama doğum şeysi sen yengeçsin der.
yükselene inanmıyordur ama sen ikizler burcundasın falan denilir.
ay ne hayın yengeçler varmış kız sözlükçüler.
Bir adet yengeç kadını bırakıyorum şuraya..
Beyler belli ki canınız yanmış olabilir. Ama görebileceğiniz en sadık,en uysal,en masum,en evcimen, en kör seven, en sabırlı kadındır yengeç kadını. En büyük hayalleri anne olmak yuva kurmak, sevdiği adam dizi dibinde otursundur. Her insanın ak olduğu gibi kara tarafıda vardır. Yengeç kadının kara tarafı ise; sabır küpü taştığında sizi vurabileceği en ağır şekilde vurur ve giderken geri dönmez çünkü olmayacağını bilir.
bir yengeç erkeği olarak evine bağlı,duygusal ve aileye bağlı biriyken yengeç kadınını düşünemiyorum.
Herşeye ağlarım. Herşeye duygulanırım.

Bazen ben bile tahammül edemiyorum kendime.
kafasında yazdığı senaryolara kendini inandıran, gemileri yakıp gitmeye bayılan, son ana kadar sabredip en sevdiğini bile bir kalemde silebilen kadındır.
zamanında aşkı en güzel haliyle yaşadığım kadının burcuydu. çok güzel anılarımız olsa da hayatımın da en büyük acılarını bana zirvede yaşatmış burcun kadınıdır. bu burçtan başka bir kadını hayatıma sokmayı düşünmüyorum.. ama yine de ideal bir sevgilidir bu burcun kadınları siz arkadaşlara önerebilirim..
Yengeç burcunun onun doğum tarihine isabet etmesinden dolayı yengeç kadını tek kelimeyle mükemmeldir. Başka bir açıklaması olamaz.
Araplara en çok sempati duyan kadındir.
Bende balığım cık çıkamayiz işin içinden.
Ay benim bu. Bir çok özelliğini taşırlar genellikle bu kadınlar. Ben pek taşıdığımı düşünmesem de çoğu taşır. Anlaması zordur ama sizi çok iyi anlarlar. Hisleri kuvvetli ve anaçtırlar.
Geneli şanssızdır Ama yine de dışarıdan bakınca mutlu ve neşeli gözükürler.
ben boyleysem yengec kadinini dusunemiyorum.

asik olunacak kadindir.

not:yengec erkegi.
Bende bu burcun erkek versiyonu olarak bir şeyler söylemek istiyorum.Duygusal olmamız size zavallı gibi gelebilir ama malesef bu yanlış anlaşılıyor, siz bunu sürekli ağlayan mızmız biri olarak algılarken.Aslının o olmadığını bilmenizi isterim, duygusal olmak aslında öfkeyi, sevgiyi, kin, nefreti en üst düzeyde yaşamaktır.Ve işi özetleyecek olursak bu kadınlara yanlış yapmayın unutmazlar ve kindardırlar, yani o duygusallık dediğimiz şey sizin belanız olabilir.
görsel
Erkeği de kadını da na şöyle 500 mil otedeki koltuga otursunlar.
Fazla duygusal olmamız kötü bir şey gibi yansıtılıyor o kadar haklılar ki. Dayanamıyorum ağlayacağım.
keşke ya;

görsel
Duygusal olarak çabuk etkilenen kendine karar vermede zorlanan ama güzel olan kadınlardır. Ancak sorunlulardır. Çünkü çok fazla ilgisi kayan bir kadındır. Duygusal boşlukları çok olduğundan değişir.
Duygusal ve kırılganlığıyla hayalindeki adamı kaçırtmış kadınlardır.

(bkz: ben yaptım oldu)
Kedi gibidir bunlar. Bir yengeç burcu erkeği olarak söylüyorum. iyi anlaşırım bu burçtaki kadınlarla.