bugün

kahpe kadındır, bacak omuza yapacaksın böylelerine.
Yay burcu kadınının kankiteytalarıdır.
Önüne gelen erkeğin altına yatarlar. Duygusal oldukları için çok çabuk kandırılmaya meyillidirler.
buyrun benimdir.
dünyalar tatlısı
yumuşak kalpli çok hayalperest
duygusal kadın-kızlardır.
tek kötü yanımız şu hayal dünyasında sıkışıp çıkamamaktır.
Annemdir.
Duygusal, alıngan, sinirlenince kin tutup ortalığı kasıp kavuran, 2 dakika sonra siniri geçince can ciğer kuzu sarması olur. Siniri saman alevi gibidir. Yanar - söner.
Sevincede sevmesini bilir.
Idare eder.
Ya ruh halim oyle kolay degisebiliyor/degistirilebiliyor ki yildim.

Tanrim beni uzenleri ben affetsem de sen affetme.
geneli ortalamanin ustu bir guzellige sahiptir.

ben ise sahsen beyaz tenli mavi gozlu siyah kivircik sacli kainat guzeli bir yengec kadiniyim. meleklerden farkim olmadigi konusunda cevremdeki herkes hemfikir. hihahahu.
çok kolay tav olurlar. kucağa düşürmesi çok basittir bunları.
bunlarda bir kocakarı modu var. fazla anaçlar. evlendikten sonra kendini salan kadınlar gözlemlerimce bu gruptan çıkıyor.
o kadar mukemmeldir ki kiskanani coktur.

kolay tav olurlarmis. hadi ordan cücük, yengec kadinindan taze siktiri yemis gelmis burada artizlesiyor.

terbiyesizler. haddinizi bilin. itaat edeceksiniz. yerinizi bilin.

hele o kokos aslan ve ruhospu akrepler yok mu. nihahahaha cok kiskanirlar yengeci cok.
sevilesi kadınlardır. yengeç burcu erkeği olarak en iyi anlaştığım kadınlardan biri bu burcun kadınlarıdır.
kendi burcumun kadınlarıdır. sevdiğim insan profillerine sahiplerdir genellikle, bu da onları vazgeçilmez yapmaktadır. ama tek bir handikapları var, o da sevdikleri adama sadakat unsurlarının pek olmamasıdır. * sevdi mi tam sever ona lafım yok adamı mutluluklara boğar ama sadık değildir size, gözü dışarılarda olması muhtemeldir. özellikle ayrılınca kendini başka erkeklerle avutmakta üstüne yoktur, hemen arayışlara girebilirler. *
aslında romantik olmamız gerekirken ben odunun bayrak tutanıyımdır.
sevimli gözükürler. en sonunda sağ gösterip sol vurarak sizi kör zindanlara atarlar.
bir tanesi candır, canımdır.
kendim diye söylemiyorum en b.ktan burç. kin tutmak nedir bilmeyiz kolay affederiz içimizde kıskançlık nedir yok tek gayemiz mutlu huzurlu olmak. evcimen insanlarız eş cocuk ve yuva kavramları çok önemli bizim için. ama gelen vuruyor giden vuruyor suratımıza iki tane. olmaz kardeş böyle. azcık dikkatli olun bize karşı.
en nihayetinde kadındır.. korkulması gerekli..
Kurnazlıkta üzerine yoktur.
alıngan çok bağlı ama en nihayetinde seksi ve istekli kadındır.
guzellik, zeka ve seks kralicesidir. bir erkegin hayati yengec kadini oncesi ve sonrasi diye ayrilir. itaat edin!
özellikleri merak edilen kadın kişisidir.

şimdi ben de yengeç burcu olduğum için,

kendi türümden biriyle birlikte olayım diye düşünüyorum.

mazallah çocuğumuz yengeç başlı bir balık falan olmasın.

gerçi balık da fena değil, akrep de olur.

neyse işte ya at, eşek hepsi olur.

fark etmez o kadar da.

birini bulalım da en nihayetinde.
pamuk gibi yurekleri vardir, insana insan olduklari icin deger verirler, yaradandan oturu yani.

irkcilari sevmezler.
Üzülür belli etmez,kırılır çekilir kabuğuna,anaç ruhludur.kıymeti biliniyorsa ne alaa.
fazla duygusal olmakla beraber,hisleri çok kuvvetlidir. *
güncel Önemli Başlıklar