yengeç burcu erkeği kova burcu kadını ilişkisi

entry 20 galeri video ses iyilertrends
 1. 1.
  öncelikle er kişiyi biraz tanıyalım;

  duygulu nazik, ağzı (eğitimine görgüsüne göre) laf yapan, ikili ilişkilerde kadına karşı beyefendi bir adamdır. kadına itina eder, saygı gösterir ve elinden geldiğince rahat ettirmeye çalışır. küçük düşmesine hele bunun kendisi yüzünden olmasına asla izin vermez. ilişki başlangıcında sevdiğini kolayca söylese de sevildiğine inandırmak zordur. buna emin olduğu ana kadar olaylar komedi filmlerini aratmayacak noktalara gelebilir. bir boğa, ikizler ya da kova kadını kendince aşkını ona bayrak çekip gösterdiğini düşünse bile bay yengeç hala tereddütlüdür. kısacası garanticidir (simgesel olarak) hatun kişi ayaklarına kapanıp bağlılığını belirtmeden bir türlü tam olarak kendisi olamaz. ikna olduktan sonra iyi aşıktır. bütün parasını, zamanını size harcar (yalnız babadan zenginini bulun gitgelleri çok olan bir adamdır bugün genel müdür olan 1 yıl sonra işsiz ve 5 parasız biri haline gelebilir)...

  çiçek almayı, ufak jestlerle kadınını şımartmayı bilir büyük çoğunluğu rüya gibi yemek yapar. cinselliği duygusal ve nazik başlar yetiştirilme tarzına ve tecrübesine göre çeşitlenir ve coşar. çok tutkuludur (buradaki çok lafın gelişi değil) ancak sevdiği kadına karşıdır bu.

  zırt dedikleri yere gelirsek ;

  yalandan nefret ederler ... eee noolacakmış ne güzel diyenler plmuştur açayım; en ufak yalanınızı yakaladığında içinde binlerce kristal vazo tuzla buz olur. sevdiği kadından kolay vazgeçemez bu yüzden ilişkiye devam eder ve hatta nezaketinden yüzünüze vurmaz siz de söylediğiniz yalanı bile unutursunuz hayata devam edersiniz ama o 10 sene sonra bile unutmaz ve üstüne binlerce komplo teorisi kurmuştur. siz de kendinizi yoluyorsunuzdur o sırada "beni sevmiyor, bana dokunmuyor, benimle eskisi kadar içten değil" diye. meseleleri hemen tartışıp olay çıkarmadığı içinde nerede hata yaptığınızı bulmanız imkansızdır.

  annesi ile ilişkisi girifttir. yüzde doksanı annesine tapar, yüzde 10'u ise annesi tarafından onulmaz şekilde yaralanmıştır. her iki durumda de bundan siz de etkileneceksiniz kaçarı yok. kendi ailesine mesafeli ise sizinkine de mesafeli olacaktır. mahremiyete kimsenin göstermediği hassasiyeti gösterir. hatasını eksiğini kusurunu geçtim ilişkinize dair iki kişi arasında kalması gereken en masum, şirin bir detayı bile arkadaşınızla, ananızla, bacınızla paylaşmayın. duyarsa yavaş yavaş size kapılarını kapatmaya başlar. kraliçesi olduğunuz ve size öyle hissettiren adam için "herkes gibi" olmaya dayanamazsınız ve bir daha da o depresyondan çıkamazsınız.

  sade ve zarif kadınları sever genelde mavi saçlar, zıpçıktı kıyafetler vesaire açmaz bu abiyi. tek parça siyah elbise (kişisel tavsiyen chanell tarzı) bir dizi inci ve zarif ayakkabılar gördüğünde size daha bir aşık olur. dağa bayıra bununla gidemezsiniz ama en azından sinemaya kotla gelmeyin.

  bir de size hala aşıkken terkedilmesi zordur. yaşı genç ya da bir şekilde olgunlaşmamış olanları yapışkanlık edebilir. dikkatli olun.

  kova burcu dişi kişisi;

  süslü, koket, zeki, hazır cevap flörtöz, cilveli ... yok yok yani. açık fikirli ve fazlasıyla insan odaklıdırlar. çok ve kolay dostluk kurarlar ve bunları sürdürmeyi de bilirler. her zaman çevreleri doludur bazen kendileri istemese bile. yıldız olmayı çok severler bir çoğu da gösterişli olduğu için istedikleri de olur. özgüvenleri cazibelerine cazibe katar. hayatın ve dünyanın içinde hep keşfedilmemiş şeyler olduğuna dair saplantılı bir inançları vardır. evdeyse hem müzik dinler hem tv seyreder hem bilgisayarda kameralı sohbettedir bir gözüylede dergi gazete okur. bağımsızlığına son derece düşkündür en küçük kural koyma girişiminde ya da özgürlük alanı diye nitelendirdiği alana en ufak müdahalede isyan çıkarır. entellektüel birikime ve bunun ifade ediliş şekline reaksiyon verir düzgün fıkra anlatabilen, ezberinde 3-5 şiir olan ve hayata dair ondan bundan arak olmayan fikirleri olan bir adam (eğer köprü altında yatmıyorsa) teknesi, jipi olan bir adamdan daha çekicidir bu kız için. cinsel dürtüleri çok kuvvetli değildir ancak merak ve keşfetme motivasyonları onları yatakta harika partnerler yapar. para kazanmayı bilirler ama kazandıklarından fazla harcamak da diğer özellikleridir gene de arkasını düşünmeden harcayan tüketen tipler değillerdir. ayakları yere basar.

  zırt dedikleri yer;

  aşık olduklarını anlatmakta yetersizlerdir. sizin için ölüyor olabilir ya da sizi sadece arkadaş gibi de görüyor olabilir. çırpınmayın asla aradaki farkı anlayamazsınız. çünkü kendi de pek anlayamaz ne hissettiğini. merak duygusu yüzünden olabilir; adamın keşfetmediği yerleri vardır ona deliriyordur, delirme dönemine denk gelmişsinizdir menzil mesafede sizi görmüştür sizi tutmuştur falan filan tehlikelidir yani. sevme yetenekleri sınırlıdır ve çok maymun iştahlıdır. bir sezon içinde (gitmese bile) bütün vizyon filmlerini takip eden, kitapçıdan hiç okumayacağı kitapları alan, ambalajı açılmamış cd'leri hiç takmadığı takıları olan bir kadındır bu. siz de gizeminizi kaybettiğiniz gün bir anda öncelikleri liginden küme düşersiniz çok ağır bir hata yapmanıza falan gerek yok. bir anda durup dururken oluverir. bir şeyi yapması veya devam etmesi için önce kendisinin istemesi şarttır gerisi hava civa. bir de özen isteyen adam uzak dursun asla hayatında bir numara olamazsınız. en iyi sırdaşı, en iyi yatak arkadaşı, en iyi onu eğlendireni olabilirsiniz ama en of the en olamayacaksınız bunu göze alıyorsanız devam edin. sadakatsiz olabilirler. ilgi seven kadınlardır kurnaz ve oyuncu bir adama denk gelirlerse o arkadaş bu kadını yatağa da atabilir. msn'leri, sosyal medyaları kalabalıkıtır ve buralardaki listelenmiş adamların bazıları "arkadaş" değildir. baskı yapmamak lazım ama bir gözünüzde üstünde olmalı.

  yatak kısmı da biraz sonradan açılır asla partnerle aynı ihtiras eğrisinin üst noktasında buluşamaz beraber gece geçirecek erkeğin çeşme gibi olmamasında fayda vardır. kendinizi uzun bir geceye hazırlayın, hareketli olun ve sadece tek ejekülasyonla yetinin.

  ipuçları;

  yengeç oğlum;

  ümidini kes bundan geyşa olmaz ama çok renkli ve neşeli bir hatundur doğuştan gelen depresyonlarınıın panzehiridir. ayrıca yatakda kendine bile itiraf edemediğin numaralara "varım" diyecek istisnai hatunlardan biridir bu kadın. arkadaşlarına, meraklarına, bazen sana çok saçma gelebilecek fikirlerine ve evde oturmamaya tahammül etmeyi öğren, sen hastayken arkadaşlarınyla çıkma ihtimaline hazır ol. çok seyahat edeceksin, çok gezeceksin illa para pul saçarak değil sıkıcı olmamak kaydıyla deniz kıyısında çay içip çiğdem de çitler bu abla ama sen o sırada ilginç bir şeyler anlatçan. oysa evin senin mabedin değil mi:) sıçtın oğlum sen.

  uçuk işlerde çalışan kova kızlarından uzak dur. iş manyağı olmayanlarından ofis kızlarına bak. ressam, müzisyen, tasarımcı, bilmem ne belediyesinde amatör tiyatrocu titrindeki kova kadınlarından uzak dur. aklını yitirirsin yoksa.

  kova kızı evladım;

  şimdi bu yengeç erkeği biraz filozof ve espirili, duygulu ağzı laf yapan biri ya. hah işte o kadar!!! dünyayı kurtaracak fikirleri yoktur ya da amerikadan bir madde getirip tüm türkiyeye pazarlama ağı kuramaz satrbucksda iki latte arasında. yazar, çizer, artist kendisi değilse o çevrenin içinde bulunmuş bile olsa kolay kolay tanıyorum biliyorum demez. senin kardeşinle ilişkin düzeyinde bir ilişkisi yoksa yengeç erkeği birisi için ben bunu tanıyorum ya da arkadaşım demez. oysa sen herkesi tanıyan, herşeyden anlayan, büyük planları olan adamlara daha düşkünsün. her burcun koftisi var sadece duygusallık ve manevi mağduriyetten beslenen ve entellektüel birikimi ezberden oluşan, zeka seviyesi yerlerde yengeç erkekleri de var işte sen onları da gerçeğinden ayıracak derinlikten ve sabırdan yoksunsun. karışmaz ama tavır koyar. şu herifle görüşmeni istemiyorum demez ama senden bekler sen yapmayınca da kalbi kırılır, gönül koyar. tamir de edemezsin ayrıca etmek de istemezsin. ezbere gelmeyen bir adamdır sürpriz doludur ama olduğundan fazlası değildir. mızmızlığı da bazen çekilmez. hayatın içinde bazen çok kötü düşer ve ayağa kaldırılması gerekir. ama her düştüğünde de şevkat gösterilmemelidir şımarmaya müsait bir yapısı vardır.

  creative işlerle uğraşan, sanatsal yönleri kuvvetli biriyle karşılaştıysan şansını dene hayatının aşkını yakalayabilirsin, avukat muhasebeci, emlakçı vesaire yengeçler seni bunaltır, bayıltır hiç yanaşma.

  önemli not: bu yazı 23 yaş altındakilere bir şey ifade etmez ve gereksizdir.

  sipariş üzerine yazılmıştır afiyet olsun....
  #13053472 :)
 2. 2.
  yengeç burcu erkeği, o kovayı doldur tahmini yapılan analiz. sikimsonik olmaları bir yana, çok sikimsonikler, düşüncelerim sikimsoniklerin parazitlerine maruz kalıyor bu arada, neyse sikimsonik olmaları başka sikimsoniklerin suçu. bence yani. sikimsoniklere selam eder, gözlerinden öpmem tabii. niye öpeyim canim
  #13053486 :)
 3. 3.
  olmayacak ilişkidir. yengeç burcu soğukluğa ve ilgisizliğe tahammül edemez.
  #13053597 :)
 4. 4.
  zeki ve çekici kova kadını bu herifi iyi parmağında oynatır söyliyim. oynatma gülüm sen bildiğin sik at demek istiyorum. o sümüklü sümsük zavallı yardıma muhtaç zannettiğin yengeç ne şerefsizdir bir bilsen.
  #17977620 :)
 5. 5.
  başta imkansız ve tuhaf görünse de evliliğe kadar gidebilen bir ilişkidir.
  #21355228 :)
 6. 6.
  gol olur..
  #21355235 :)
 7. 7.
  Cok tuhaftir.
  cunku kova ozgurlugune duskun olur yengeçse psikopat derecede kiskanc, duygusaldir ve trip atar.

  Yine de mazosist yengeç mutlu olabilir.
  #21355261 :)
 8. 8.
  pompa olur.
  #21355267 :)
 9. 9.
  Kova Burcu hatun kıvrak zekasiyla yengec burcu erkeğini alt edeceği kuşkusuzdur.ipler hatun kişisinde olacaktir.erkegin yengeç hali de hiç çekilmeyendir.
  #21355277 :)
 10. 10.
  kova kadını üşengeç, yengeç erkeği üşengeç.

  durağan bir ilişki olur.
  #21355283 :)
 11. 11.
  yengeç burcu erkeğiyle kim anlaşıyor ki zaten anasını siktiğimin yerinde en iyisi tüm yengeç erkekleri toplaşıp birbirimizi sikelim zodyak bize karı vermiyor.
  #21355406 :)
 12. 12.
  ilişkidir. yengece bak sen. çakall.
  #21355435 :)
 13. 13.
  kova kadınını çıldırtan dereceye getiren bir yengeç erkeği var ise ortada. kendini istediği zaman değiştirebilen bir kova kadını belli bir zaman sonra yengecin ona inanmasını beklemeyerek pes etme noktasına kadar gelebilir. içinde her zaman ukte kalacak bir aşk olarak kalır. dengesiz yengeç erkeği ise ne kaybettiğinin farkına varır mı varmaz mı bilinmez. sonuç olarak kova kadını vazgeçmiştir. yengeç erkeği de muradına ermişmidir bilinmez.
  #22935593 :)
 14. 14.
  kova kadını başak kadınından sonra yengecin ikinci yaridir.. değerini bilin, en iyi babalar yengeç erkeğinden çıkar.. bunu sadece yengeç erkeği olduğum için yazmadım tabii ki.
  #22935611 :)
 15. 15.
  4 yıl yaşadığım durumdur. her anlamda çok güzel bir ilişki olup bitmesine müteakip ayrılık süreci cok acılı ve ızdıraplı geçmektedir.
  #22935623 :)
 16. 16.
  sıkıntılıdır. kova burcu kadını kesin olarak ayran gönüllüdür. yengeç erkeğini unutamaz ama bırakmasına da öyle bir bırakır ki. ızdırap çektirir.
  #22935694 :)
 17. 17.
  Nasıl olacağını bilmesem de olmasını istediğim ilişki. Çok sevdim be abi.
  #26182865 :)
 18. 18.
  belki de yengeç burcu erkeğinin en mutlu olacağı ilişki türüdür. zira yengeç erkeği sevginin açıkça gösterilmesinden ve ilgiden çok hoşlanır, ama bununla şımarıp karşı tarafı da peşinden koşturmaz. kova burcu da sevdi mi gözü karartan bir yapıda olduğu için yengeç erkeğini tam anlamıyla mest eder. yengeç erkeğinin aşırı duygusal ve romantik yapısını sıkıcı bulmayıp daha da teşvik edecek belki de tek kadın kova burcu kadınıdır desem herhalde yanlış olmaz.
  #29071783 :)
 19. 19.
  bir yengeç erkeği olarak onayladığım ilişki. geriye kova burcu bi hatun bulmaya kaldı.
  #29071804 :)
 20. 20.
  Kova kadının aşkından kendinden bile vazgeçtiği ama sonu acı biten bir ilişkidir. Ola ki yengeç erkeği kıskanılmadığını düşünüyorsa ve çok daha fazla şeyler düşünüyorsa ilişki bitme noktasına gelmiştir. O kaçmadan siz kaçın çünkü çok gaddarca kaçıyorlar.
  #32555633 :)

yengeç burcu erkeği kova burcu kadını ilişkisi ile alakalı başlıklar