bugün

vik vik vik sesiyle ve ekşimiş suratıyla ümüğü sıkılası yemekteyiz yarışmacısıdır. insanı zorla günaha sokar böyle tipler. onu yemem bunu yemem, kıymayı yemem ama köfte yerim zıkkımın pekini ye yahu bela tam baş belası kendisi.
(bkz: gıcık kız)
insanları sinir etmesiyle hoşuma giden uyuz yarışmacı.
kıllara kıl çıkar diyen yemekteyiz murat'ın tam isabet tabiriyle kıl insandır.yemek yerken ağzını burnunu oynatmalar ve şımarık genç kız tavırlarının kendisini seksi yaptığını düşünmektedir ama ne yazık ki bu hareketlerle güzel suratını şeytanımsı moda sokmaktadır ve olduğundan itici görünmektedir. köftenin kıymadan yapıldığını ısrarla reddetmektedir. hatta üstüne üstlük nerdeyse bu ülkenin %90 ına siz bilmiyorsunuz ben biliyorum ayarı çekmektedir.
elleri, kolları sımsıkı tutulup, ağzına kaşık kaşık kıyma verilmesi gereken yarışmacı.
- kıymalı yemekler yemiyorum ben.
+ kıymasız mantı da yaptım.
- aa mantıda kıymasız hiç bişeye benzemez.
mongol olduğunu düşündüğüm yarışmacı.
(bkz: gıcık artist)
aynı ortamda yaşadığı çalıştığı insanlara allah'tan sabır dilediğim, ne dediğini bilmeyen, yetersiz zeka seviyesine rağmen, kendince eleştiri yapıp rezil olan, kaypak yarışmacı. güzel, ama çok yapmacık mimikleri var.
kıymayı sevmeyip köfteyi seven psikopat ruhlu yemekteyiz yarışmacısı. köftede kıyma yerine sebze filan mı var acaba ?
garip isimli yarışmacıyla şirket kurmuş yarşmacıdır.
- kıyma sevmem ben vıy vıy mıy mıy.

- eti ben çıtır severim ama vıy mıy mıy vıy.

- köfte severim ama kıyma sevmem vıy vıy mıy mıy.

- ama bu et az pişmiş vıy mıy mıy vıy.
varoş bir kızceğiz argo tabirle. sınıf atlama kaygısı tee burdan görünüyor. ayrıca '' 9 yaşımdan beri yemek yapıyorum ''nidası ile '' 6 yaşımdan beri ..'' klişesini bana hatırlatmıştır. hem, 9 yaşından beri yemek yapıyorsun da daha hala nasıl bir pilav pişirmeyi öğrenemedin anlamadım abla. esiriyim yemekteyizin evet. evet.
(bkz: tribünlere oynamak)
(bkz: gicik kapilan kiz modeli)

(bkz: sen de mi leyla)

(bkz: herkesin agzina gore mi et yapacagiz lan)
(bkz: güzelliğin on para etmez bu sendeki çene oldukça)
(bkz: ağzı burnu kırılası insan modeli)
ağız burun dalınmaktan hiç bir zaman kacınılmayacak, 1 lokma ekmek bulamayan ınsanların yasadıgı bir ülkede, nimete berbat denmeyeceginin farkına hala varamamıs beyinsizlik abidesi yaratık. nefret edilmeye değmeyecek kadar zavallı ve suratın tükürülecek sadece nefes alıp vererek insanlarla aynı vasıfta olduğunu sanan zavallı...
bana hitab etmiyor , damak zevkime uygun değil diyip duran şahıs. ancak gel gör ki çeşit çeşit yemeğin yanında enerji içeceği içiyor. damak zevkine sıçılası kişilik. ayrıca yemek masasında herhangi bir içecek bardağa konmadan içilmez.
ağzı - burnu kırılası, kocası tarafından boşanılası bir hanımefendi(!)
gidip bildiğin et yemeğinin yanında, red bull içip, neden anlayıp, neden anlamadığını cümle aleme göstermiş, kendisini gurme sanan, 1 yıl boyunca kuru ekmek cezasına çarptırılası şahsiyet. bir de, beğenmediği yemeklerin yanında, kendi kurduğu sofraya baksındır. allah çarpar lan adamı; birgül teyze için,

- hiç emek vermemiş! dedi. kolpa bir çorba, çekik gözlü usulü* et, çakma pilav ile, kış ayında buzlu tatlı yapan da bendim! kendisi kinder sürpriz yumurtadan bile çıkmamalıdır.
yarışmadaki başarısızlığını çirkefliğiyle örtmeye çalışmış, yarışmayı kazanamasa da antipati kazanmadaki ustalığını, yeteneğini insanlara göstermiş olan hanım...
yemek esnasında 2 kutu redbullu arka arkaya boşaltarak "oha" tepkisini haketmiş leyladır.* hem, final geçesi için kokteyle gider gibi giyinmiş, yetmemiş topuz falan yaptırmış, süslü püslü masaya oturmuş, kibarlık olsun diye bir lokma şeyi dört lokmada tüketmiş, ancak redbull'leri bardaktan içmek yerine kafaya dikerek çay demlemiştir.*
yediği yemeklerin yanında 2 kutu büyük boy redbull içip sonra da yemek zevki ve ağız tadı dersi vermeye kalkışan ibiş. evet, ibiş lan bu bildiğin ibiş! ayrıca kıyma sevmez, ama köfte severmiş! ee köfte neden yapılıyor a kamil?
kıyma sevmeyip kilo kilo köfte götüren yarışmacıymış. size bir şeyler hatırlattı mı?

damacana su sevmeyip terkos su arsız bir yarışmacı vardı. yarışma kendini tekrar ediyor cancişlerim. ulan çalıntı formatı bile uygulayamadınız hitneler!
yemekteyiz yarışmasının gelmiş geçmiş en memnuniyetsiz yarışmacısı. bayramdan sonraki haftanın yarışmacılarındandır. yemekteyiz murat'tan ayarın hasını almıştır. kıyma yemeyip köfte yemesi, kadeh kaldırmayı gereksiz görmesi, püreyi yemekten saymaması gibi enteresan özellikleri vardır.

aldığı ayar için; (#4380159)