bugün

genelleme yapmak doğru değildir..

şimdi bir yedinci nesil olarak sorarım böyle bir üst devreye..
ne mezunusun ne iş yaparsın ya da iş yapar mısın diye yoksa baba parası yemeğe devam mı derim.
hicbiseyebo..... mahlaslı meczup yazarın başlığına yazıp kendini düşürmek gibidir.

- ahh kolum acıdı..
altıncı nesil bir yazar tarafından yapılırsa komik olur.
faşist söylemdir. ota boka faşit diyolar bende kullanıyım bari.
7.nesilsek ölelim mi dedirten bi başlık olmuş.yok cidden istenmiyoruz arkadaş ben hayatım da bukadar ezildiğimi hatırlamıyorum.böhü
yedinci nesil yazarların yaş grubu için yanlış bir genellemede bulunan altıncı nesil yazarın açtığı gereksiz başlık.
her yerde, en ücra köşede bile bulunan ayrımcılıktan yıldım usandım arkadaş ya..
7. nesil değilim ama :
(bkz: adam aranıyor beyler) *
kısmen doğru tespittir. hicbiseyebosunaiclenmeyenadama özel mesaj atıp kanka yazan adamdan hayır beklenmemelidir.
hicbiryar..reddetmeyen adamdan klasik bir baslık daha...
(bkz: sözlüklerde nesilciliğe hayır)*
(bkz: aa bu meşhurmuş lan)
(bkz: bok atıyorum popüler oluyorum ekolü)

unutmadan : (ara: prim yapmak)
arada ne gibi bir fark vardır.hala anlamış değilim.1.nesil 7.nesil.hadi yaş farkı deseniz tamam.o da bir ölçüt olamaz gerçi..belki bunu okuyandan bile daha çok biliyorumdur.böyle ölçütlendirilemezsiniz yazarları.
işte yeni nesli küçük zannedip birde utanmadan başlık açan zihniyet. biliyorum asıl şu yaptığım hareketle ben küçüldüm ama cevap vermeden edemedim.

üye olurkan yaşa bakıp mı nesil sıralaması veriyorlar sence. 40 üstü 1.nesil mi oluyor sanıyosun. 30 yaşında biri sözlüğe üye olabilir şu saatte ve yedinci nesil olarak başlıyabilir. ancak bunu düşünemeyecek kadar cahil ya da yazık hasta da olabilir dalga geçmemek lazım tabi o zaman. nese umarım bişeyleri az çok anlamışsındır.

-anladın mı?

*!'^+%&%/????

-tahmin ettim neyse. sen içlenme ama yine de tamam mı? üzülürsen dayanamam bak.
(bkz: trollere cevap yazıp kendini düşürmek)
(bkz: dont fuck the troll)
x: alo başbakanım...
b: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam nasılsın canım. uludağ sözlükte kafa skme işleri nasıl gidiyor.
x: çok iyi başbakanım. o gün bi 7. nesil mesaj attı sizi kötülüyordu cevap atmadım ehehehe.
b: hamdolsun sizin gibi çocukları yetiştirebildik. evinize 2 torba kömürü bırakıyorum görevini aksatma.
x: adam gibi adamsınız başbakanım. saygılar başbakanım.
6. nesil ile 7. nesil arasında +20 yaş olmalı buna göre. ya da zeka seviyesinde mi demeliyim. yok yok genelleme değil, belirli kişiler için geçerli.

not: itiraf ediyorum ben bu kişiye özel mesaj atma hatası yaptım açtığı bir başlık için. ama büyüklük sende kalsın yüce 6. nesil yazarı, bakma insan yerine koyup muhattap alma aptallığımıza.
7. nesiliz ama hepimiz elhamdüllilah müslümanız. Hiç yakışmadı bu sana boşuna içlendirdin bizi.
(bkz: yedinci nesil adamın a ına kor)
7.nesil yazarların z.kinde olmayan olay.
(bkz: biz burada nesil mi sikiyoruz)
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam ı kaale almaktan daha düşürücü değildir.
lise 1. sınıfta aldığı uludağsözlük altıncı nesil hesabıyla nesil galeyanı yaratan ergenin tespiti.
beni senin nesline yükselt hbbia! sana ahlaksız teklifler sunmak istiyorum artık yeter patlamak üzereyim. yi beni öp beni benim inançlı, namuslu erkekim *
nesil sıralamasına göre yaş belirleyen zihniyetiyle, dalaşma durumudur.
güncel Önemli Başlıklar