bugün

her zaman avantajlıdır.. misal başkaları 18'inde 30 gösterirken, sen 30'unda 18 gösterirsin..
(bkz: ben)
kıskandığım tiplerdir. mesela benim bir arkadaşım var benden 4 yaş büyük; ama benden küçük görünüyo.
(bkz: ben)susurluk dinlenme tesisinde puro seçerken sen kaçlısın bakalım diyen kasiyere nüfus cüzdanımı göstermek zorunda kalmışlığım vardır.
yaşı ufak olduğunda dezavantajını, büyüdüklerinde de avantajını yaşayan kişilerdir. çok şanslılar.
Sakalı kessem liseye alırlar.
gençken sıkıntılı olup yaşlandıkça güzelleşen durum. 19 yaşındayken kimlik göstermeme rağmen bara almamışlardı beni. ama 40 yaşına gelince gencecik görünüp çıtırları yiyeceğim.
Edit: düzeltme.
özellikle erkekler de 20 yaşına geldiğinizde sakalınız çıkmıyorsa, birde babyface bir tipiniz varsa olduğunuzdan daha genç gösteriyorsunuz demektir.. 20 yaşında bir insan ne kadar genç gösterebilir ki demeyin. zira 16 yaşında vücudu oturmuş, sakallı bir ergenin yanında bile çocuk durur böyle insanlar.. haliyle hayatında o konuda bir özgüvensizlik yaşadığı muhakkak olmuştur.. düşünsenize 20 yaşınızdasınız sizden 3-4 yaş küçük biri sizden büyük gösteriyor.. böyle daha bir erkeksi ve baskın yaşından küçük gösterenlerde özellikle gençlik ve ergenlik yıllarında bu muhakkak olmuştur. bunun tiple yakışıklılıkla falan alakası da yok.. kendinden yaşça küçük olduğunu bildiğin birinin senden büyük göstermesi ister istemez o özgüvensizliği yaşatıyor... ama korkmayın efenim eğer ölmeyip hayatta kalabilirseniz sizinde en mis yaşlarınız 27-38 arası olacaktır.. 32 yaşınıza bile geldiğinizde 23 gibi gösterecek hatta 38 yaşınıza gelince bile o rock ve fit havanız taze ve dinç kalacaktır...
Benim.
On dokuz yaşındayım deyince inanmıyorlar.
-1. Sinif misiniz?
+hayir ucuncu Siniftayim.

Gibi diyaloglara girmis olabilirler.
Nerden mi biliyorum?
(bkz: ben kendim)
Vallahi de benim.
bu durumun ilerleyen yaşlarda da tecelli etmesini dilediğimdir.
'-Öğrenci misiniz?
-Hayır öğretmenim.'

Diyaloğuna giriyorum her seferinde çark gibi içinden çıkılmıyor. Bir de lise öğrencisi sanıyorlar ya bari üniversite öğrencisi olsaydım.
Aaaa gerçekten öğretmen misin ? Hem de 5 yıllık sorularıyla karşı karşıya kaldığım durum. Geçen sendikaya gittim yaşlı eğitimcilerimizi öğretmen olduğuma ikna etmeye çalıştım baya baya... Tabi insan mutlu olmuyorum derse yalan olur... Hala nerde okuyorsun diye sorduklarında annemden ve babamdan gelen genlere şükrediyorum... iyisiniz hadi yine genler...
Traş olduktan sonra kabul görüldüğüm grup.
universitede okurken 9.sinif sanilmaktir.
minyonlardır.. çok tatlılardır ayrıca.
sevimli ve cocuksu yüzlere sahip olmalarının sonucudur.
Tezgahtar bu çanta size büyük kaçar dedi. Dedim kac yasindayim ki. 17 dedi.Yuvarlak yüz kemikleri öyle gösterir tek neden bu.
çok da keyifli sonuçlar doğurabilecek bir konumdur.
bana hep daha olgun olduğumu söylerlerdi yaşımdan. görünüşümle değil de tavrımla. diğer çocuklar gülüp eğlenirken ben köşede oturup hayatı sorgularmışım.

kimse de dememiş ki ya bu çocuğu bir doktora filan götürelim normal değil bu.
güncel Önemli Başlıklar