bugün

durun ! ehe olm ben cinsel tercihlere saygılıyım. hani kim nasıl yaşıyorsa yaşasın nasıl mutlu oluyorsa o şekilde davransın o yönden bir sakınca yok yanlız baba bu olay çok kötü ya.

insanı yeminle hayattan soğutuyor. ıykk fena oldum yine.
kalmış olduğum bakım evinde 2 tane teyze var 80 yaşlarında falan ve lezbiyenler. olsunlar eyvallah karışmıyoruz ama abi acayip bir durum.

sigara odası var orada televizyon da var. sigaraları orada içiyoruz.
bir gün gittim baba, otumuş sigara içiyoruz. bu iki yaşlı teyze ben ve bir tane daha kişi bu da 50 li yaşlarda bununla baya konuşuyoruz. hani kanka gibi.

neyse televizyon izliyor bir yandan sigara iciyoruz. derken sevişme sahnesi belirdi televizyonda. bu iki teyze göz göze bakıyorlar boyle garip davranışlar falan bu arkadasım olan kişi gülümsemeye basladı falan. hani bir şeyler oluyor ama ben anlamıyorum neyse sigara bitti ben dedim '''size iyi akşamlar ben odaya gidiyorum'' bu arkadas dedi dur bende geliyorum. beraber sigara odasından cıktık.

pis dedikoducu bana olayı anlatacak ya yolda anlatıyor ''deli bu yaslı teyzeler lezbiyen biliyon mu?'' vay anasını satayım şoke oldum lan. vay be falan dedim anlatmaya devam etti ''geçen gün sigara odasına geldim bunlar resmen yiyişiyordu'' hani başka bir şey dedi de buradan şimdi ben onu söylemek istemedim. vay anasını ya aklım hayalim durdu. artık geceleri yatarken odanın kapısını kilitliyorum. ne olur ne olmaz baba götü sağlama almak lazım.

lan insan tuhaf oluyor yeminle yani cinsel tercihleri beni alakadar etmez ama.

bildiğin nine lan. ıykk
sırf lezbiyen oldukları için "ıyyk" derken bir daha düşünülmesi gereken teyzelerdir.

yani yapyaşlı karı-kocanın o işi yapması çok leziz ve normal mi oluyor afedersiniz?
'hem yaşlı hem lezbiyen hmm' seklinde düsününce insanı her türlü cinsel aktiviteden sogutabilecek nitelikteki teyzelerdir.
halkımızın kafasında "eşcinsel" olmak cinsellikle bağdaştırıldığı için garip karşılanacak teyzelerdir. bir şey de tercih etmemiştir bu teyzeler üstelik; cinsel tercih diye bir şey yoktur. yok-tur. harf harf de ayırabilirim. çünkü insanlar kimden hoşlanacaklarını tercih e-de-mez-ler. *

adolf hitler vardı bi' tane. insanları eşcinsel olduğu için, yahudi olduğu için, çingene olduğu için, bedensel özürlü olduğu için öldürüyordu.

o geldi aklıma, nerden çıktıysa şimdi... sizce de çok vahşi değil mi?

biraz okuyalım, öğrenelim. hakikaten 21. yüzyılda türkiye'nin eşcinselliğin ne olduğunu bilmemesi artık ayıp bir şey; yanlışlığı bir tarafa.
yaşlı karı-koca.
yaşlı eşcinsel erkekler.
yaşlı eşcinsel kadınlar.

hepsinin duyguları sonuçta aynı :
(bkz: aşk)
(bkz: sevgi)

hepsinin yaptığı sonuçta aynı :
(bkz: seks)
her ne kadar rendice edici bir şekilde ifade edilmişse de, yaş ilerledikçe lezbiyenlerin cinsel tercihlerinin değişmediğinin farkına varılması bile mutlu edici...
dedelerin bir alt versiyonu.
(bkz: açmayın teyzeler)