bugün

Öyle deme sonra kıskanırlar.
yap evde kendin o zaman ?
işçilik hizmeti var bunun
arkasindan yaptigi temizliği var deterjan urunleri saymiyorum bile.
kremayı sıktığı kutunun başliğina kadar para ?

elektriği var suyu var
malzemesi ayrı

cilek fiyatı bile kim bilir kac para olmustur.

böyle dusunen salaklara az bile 50 lira. eved.

edit; Böyle dusunen 5 salak eksiyi vermis.
bedavaya pasta dagitiliyor desen ac köpek gibi kosarak giderler. lol.
yemiyorum uzun zamandır. zaten artık güzel yaş pasta bulmak hic mümkün değil o rakamlara bile. ölmedim, yemezseniz siz de ölmezsiniz.
koska'nın sözde yarı fiyatına olan fiyatlandırması zaten normal satış fiyatı. belki önceden gerçekti, bilemiyorum. ancak maliyet düşünüldüğünde gayet haklı önerme. pandispanyanın içinde gerçekten 10 tane yumurta mı var zannediyorsunuz? basarsın ovaleks'i hoop kabartırsın kekini. sıkıntı yok. krema mı lazım? ne unu, ne sütü, ne yumurtası birader? dayarsın toz karışıma suyu, süt kullanma ki krema parlak olsun. tadın önemi yok. çikolata? kuvertür bulursan öp başına koy, pralin diye bir şey var. hem sürülüşü kolay. meyve? meyveyi de bulursun herhalde sağdan soldan canım sen de...
Özel günlere ait kutlama pastası olarak görüldüğü için, saçma derecede yüksek fiyatlara satılmaktadır.
Aklı başında bir yerden alacaksanız, 3-4 kişilik en küçük pasta, 60-70 tl den başlar.
Kişi sayısı arttıkça, katlanarak artar.

Neyseki zilyon tane sağlıklı ve ucuz tarif ve yetenekli insanlar var!
Para verip, ovaleks ve margarin yememek lazım.
1 kilo kıyma parasına eşdeğerdir. Evde yapılanlardan çok farklıdır. Artık her gün özelleştiği için paraya para demezler.
Bu başlık sayesinde pandispanya diye bir kelime öğrendim. Vay amk. Uludağ sözlük’ten bile bir şeyler öğrenilebiliyormuş. Eved.
evde yaş pasta yapamayan da ne bileyim..
gereksiz pahalı mı bilmiyorum ama özel günler için alacağın belli ederken pastaneden pahalıya pasta almadan çıkmıyorsun zaten. bu arada bir şeye pahalı demenin cevabı, alma o zaman şöyle yap o zaman gibi cevaplar mantıklı olmuyor her zaman. pahalıya pahalı demenin ayıbı mı var. yine bir bu arada, evde yapmak da mantıklı evet.
görsel
Bimde satılan şu pasta piyasadaki tüm pastalara bin basar. Hem ucuz hem güzel. Severek yiyoruz efenim.
Göründüğü kadar kolay değil. Kendin yapmayı dene.
yemeğe verilen parada gözün kalmamalı, hem tüm malzemeleri sıfırdan alıp kendin yapmaya kalksan kaç katı para harcaman lazım, uzun vadede kendin yapmak daha mantıklı ama 50tlyi fazla gören için zor gelebilir.
oysa ki evde yaş pasta yapmak çok kolay...
Talibi çok demek ki, bütün mesele arz talep dengesinde gizli.
Haklı bir sitem, bizim buradaki pastanelerde 50-60 liradan aşağı batom pasta yok, bim'den pasta keki alıp pasta yapsak 40 liraya kapatırız.
geçen gün gerçekten aynı şeyi düşündüm. yaş pasta alayım dedim kasada 120 lira dedi, içimden küfür ettim. a101, şok, bim falan gibi yerlerde 10 liraya yaş pasta var diyorlar, doğru mu?
Gerekli kuru pastanın da bedava olmaması durumu ile dengeyi bulur.
güncel Önemli Başlıklar