bugün

melankoli havasını seven kişidir.
genelde melankolik şarkılar dinler, kulaklığı yanından eksik olmaz, yazdan ve sıcaklardan nefret eder, yıl boyunca sonbaharın gelmesini bekler.
çaydan cok kahveyi sever.
kalabalıktan çok yalnızlığı sever.
konuşmaktan çok dinlemeyi sever.
en mutlu olduğu mevsim sonbahardır.
Görüldüğü yerde belli olandır.
benimdir. *
Hayatının cogunu konuşmaklavyenin bir insan için terapidir bu atmosfer.
bira içmeyi de seven insandır.yağmurlu ve kapalı havalar bira havalarıdır.
Gotik havalı insanlardır.
hiç melankolik biri olmamama rağmen içinde olduğum insanlardır. böyle yağmur da kesmez, fırtına çıkmalı şimşeklisinden.
Yağmurlu havanın yani güz ve kış ayının verdiği güzel duyguları yaz ayları veremez. O yüzden tercih kış ayları...
yağmuru, sesini sevdiği için ve kapalı havalarda daha mutlu olduğu için ya da daha melankoli tavırları bu tür havalarda daha fazla sergilemekten zevk aldığı için bu havaları seven insandır.
Benimdir, hele birde gök gürlüyorsa değmeyin keyfime.
+1 beni de ekleyin listeye.

yaz yağmuru kadar güzel bir şey de yok açıkcası.

ısparta'da öğrencilik ve öğretmenlik yaşamış biri olarak.

istanbul'daki kış yağmuru bile koymuyor artık.

hafif sıkı giyin ve çengelköy'den kandilli'ye kadar yağmur eşliğinde yürü.

mükemmel duygu.
karamsar ve biraz da depresif insanlardır.

kalabalığı sevmezler, kendi içlerinde olmaktan, hoşlanırlar.

kapalı ve yağmurlu hava onlar için huzur vericidir, dinginliği temsil eder.
LONDRADA YASIYORDUR.
Ne melankolik birisiyim ne duygusal ne depresyondayım. Neşeli bir mizacım var seviyorum lan işte hoşuma gidiyor sebep aramayın. Ne donuyorum ne yanıyorum.
doğal gothic.
insan niye öyle bir hava da mutlu olur ve sever ki hiç anlamam!
sigara ve kahveyi de seven kişi.
Normalin aksine açık gökyüzünün değil bulutların özgürlüğü yansıttığını düşünüyor olabilir. Yağmur yağdıktan sonraki o koku ve serinlik ise çeşitli duyguları uyandırıyor olabilir.
Ruhuma benzediğinden sevdiğim hava.
Düşünmeyi seven insanlardandır.
Baltık veya ingiliz kökenli olması muhtemeldir.
yalnızlığına düşkündür.
Ben değilim.
yalnızlığı seven insandır.
iletişim kurduğu insanlardan uzak, sakin bir ortamdır onlar için.
Kendimi iyi, sakin, huzurlu hissettigim gün şeklidir. Özelliklede sabah işe giderken hafiften yagmur çilenmesi beni benden alir.
içinde bulunduğum güruh.

en güzel yanıda nedir biliyor musunuz? sevdiğiniz insan yanınızda ve sokaklardan yürüyerek dolaşmaktır. onun elinden tutup gözlerinin içine bakıp adımları atmaktır.

tek eksiği nedir biliyor musunuz? elinden tutabileceğiniz bir sevgilinizin olmaması.
görsel
Sakinlik,huzur demektir benim için.Her gün yağmur yağabilir.Hiç şikayetçi olmazdım.Sevmemek mümkün mü ?