bugün

bir adedinden 4. nesil yazar, hoş geldi. ayrıca bir şarkıyı hatırlattı bana, ''bir küçük yağmur damlası kadar değerim yok mu sende'' diye devam eden.
(bkz: tuana)
3 ihtimalli yazardır, kendisinin adı yağmur olabilir * adı damla olabilir * 3. ihtimal ise erkektir ha bide 4. ihtimal var onu hiç karıştırmayalım nede olsa burası amsterdam değil öyle değil mi?
kullanıcı portalını sabote etmeye çalışan ve bu durumdan abuse etmek isteyen user.
(bkz: katre)
BANA ÇiY i, ŞEBNEM i ANIMSATAN NiCK. YENi HOŞGELDi YAZARI.
sempatik, şirin, bi o kadarda canayakın ve hos sohbet bi yazar.
yağmur damlası kadar duru olan yazar.
Etrafinda kendisi gibi milyonlarca olmasina ragmen buluttan kopup yere dusene kadar bunlarin hicbirisiyle carpismayan su kutlesi. akil sir ermez bunun nasil olduguna. Tanri'nin hikmeti diyelim gecelim.
herşeyden arınmış en temiz varlıktır dünyadaki. kokusuyla, sesiyle alıp götürendir uzaklara. evlada konulacak bir isim kadar değerlidir gönülde..
hep merak etmişimdir; yağmur damlası genelde aşağı düşer vaziyette, üst kısmı dar alt kısmı yuvarlak şekilde çizilir. ama bence tam tersi de olabilir. neden yar neden? neden olmasın?
An itibariyle meridyenlere taktığı düşünülebilecek sözlük yazarı.
kendine doymuş bulutlardan geriye kalanlardır...
böyle küçücük, minicik, masum ve berrak, gökyüzünün bizlere armağan ettiği minik bir su damlası.
dokunduğu her canlıya hayat verir...
Tek başına hiç bir şeye yaramayan, bir anlam ifade etmeyen, sonu boşu boşuna toprağa düşmekle olacak damladır.
Önemli olan yağmur olabilmek damla değil.
yüzüme her değişinde o küçücük boyutundan beklenilmeyecek derecede beni mutlu edendir.
diğer yağmur damlalarıyla asla temas etmediği söylenen ve o kadar yüksekten düştüğü halde fazla sürate ulaşmayan mucizevi bir dünyadır.
öykü gürman'ın 2015 çıkışlı rüya bitti albümünün 10.cu şarkısı.

Söz: Öykü Gürman
Müzik: Öykü Gürman

Ben yağmur damlasıyım
Bazen dolarım gözüne
Gökler ağlar
Ben durmam

Konarım küçük pencerene
Ben yağmur damlasıyım
Bazen dolarım gözüne
Buluşamam konuşamam

Susarım derin hayalinle
Yatağımdan göklere uzanırım