bugün

kendisi sanırsın dil profesörü , yok şu şöyle yazılır bu böyle yazılır , ne yazıldığına bakacak kadar beyin olmadığı için normal karşılıyorum.
lisede edebiyat dersinden zayıf geçen tiptir.
Kendi dlinizde düzgün yazabilin diye uyarıyoruz ama görüldüğü üzere utanacağınıza üste çıkmaya çalışıyorsunuz. Cahilliğinizde boğulun, ne diyeyim.
(bkz: sözlük formatı/#173)
diyerek başlayalım.

hala utanmadan üste çıkmaya çalışmaları yok mu? tabi burada, sözlük formatının uygulayıcılarının da ne iş yaptığı önemli. sahi kuzum siz ne demeye moderatör, görevli, yetkili (adı artık her neyse) oldunuz? yoksa sizi de bu malların arasından mı seçtiler? türkçe bilmediğiniz için mi müdahale edemiyorsunuz?
(de)yi (ki)yi ayıramayan da kendine yazar demesin artık.
(bkz: Yazım hatasını savunan tip)
Çok bariz bir hata değilse işgüzar bulduğum tiptir.

Uludağ imla kılavuzu için girişimde bulunabilir.
Ben bu arkadaşlara kızmıyorum hatta burda birkaç kere mesaj atan oldu teşekkür edip yazımı düzelttim.
Tabii bu bilmediğim anlamına gelmiyor. Ya Hızlı bir şekilde yazarken ya telefon klavyesinin azizliğine uğrayarak ya da dalgınlıkla yanlış yazdığımız oluyor. Ben uyardığımı hatırlamıyorum. yalnız, uyarırsam bu onu aşağıladığım anlamına gelmiyor.

Ha şu var ki; çok bilmişlik yapan, egosundan burnunun ucunu göremeyen tipleri uyarmayı gerekli görüyorum. Kendilerini bi b*k zannetmesinler.
Moderatörler işini yapsa gerek kalmayacak olan davranışı yapan tiptir.

Arkadaşım, tamam "-de,-da" vs. Dalgınlığına gelir ayırmazsın, olabilir ama sen mesela "değil" yerine "deyil" yazarsan ben ona gıcık olurum. insanın, Fikir belirtmeden önce kendi fikri olmalı. Yoksa ciddiye alamıyorum.
Mükemmelliyetçidir.
Bu tiplere kızan tip tam olarak neyi savunuyor onu anlamadım ben.
Nedir yani ne istiyorsunuz dilin içine sıçıp kenara mı atalım?
Konuşmayı bilmiyorsunuz bari yazmayı bilin diye uğraşıyoruz işte. Düzeltin geçin, tatava yapmayın.
görsel
güncel Önemli Başlıklar