bugün

Ota boka anlam yuklemeye calisan yurdum abazasinin soz konusu kızı sikebilecegini sanmasi uzerine elinde var olan en buyuk delildir.
sacma salak seylerin hesabini yapmayan tatlis kizdir. hala gec yazmaya kasaniniz var mi kizlar abv.
Konuşmaya istekli kızdır. Mal mal yok taktik uygulayım yok merak etsin ağır başlı davranayım havasında değildir. Olması gerekendir.
aferin kızıdır. taktik yoktur, olduğu gibi davranır.
Bilinçli olarak beklemeye de bekletmeye de tahammülü olmayan kızdır. Strateji uygulayıp ince, gereksiz hesapların peşine düşüp dalavere çevirmez. Kim bilir? Belki de bu kişiler bu denli net olduğundan; alışılmışın aksine seyrek rastlanıldığından "yahu bunda bir terslik var" diye yorumlanarak söz konusu kişilerden uzak durulmuştur. Ya da canı sıkılmıştır, seri konuşmak istiyordur.
Benimdir.
Bi mesaja denk gelirsem online isem anında cevap veriyorum sonradan cevap yazmayı unuturum diye. Ama bu sefer karşı taraf ooo bana hemen cevap verdi kesin beni önemsiyor kesin bana yazıyor kesin bana aşık sanıyor.
Aranan kızdır. Dolap çevirmez ay biraz geç cevap veriym de kıymetim artsın tribıne girmez. Çocuk değildir yani.
Bonus: öyle yapanlara da ay bokum, çok bişeysin sanki diyorum burdan.
Yazilan ayh isim vardi yazamadim diye bir saat sonra cevap veren kizlar icin aninda mesaj atan kizlari uzdunuz beyler.

Bunu bi kabul edelim. Aninda cevap alinca bir bole havalanip kiz elimde durumunda oluyorsunuz. Gec cevap veriyoruz beni takmiyor havalarina giriyorsunuz.

Ben hep aninda cevap verdim gec yazilmasindan da nefret ederim. Isin varsa isim var de ne o ole bekletmeler felan.
güncel Önemli Başlıklar