bugün

Arkadaşlarını satan yazarlardır.
Utanması gerekir ama utanmaz sarı sendikacılar.
Düşünün bir yola çıkmışsın ama 2-3 günden sonra yavaş yavaş yeniden sisteme empoze oluyorsun. Madem satacaktın o ucuz düşüncelerini neden artislik yapıp yazmıyorum yieaa ayağı çekiyosun.
Adam mısınız lan siz!!! Arkadaşların tek bir kelime bile yazmazken şu çürümüşlüğe inat direnirken onların da gülüşlerini satıyosun. Alt tarafı entry yazmıycan. Gelip mecburmuş gibi açıklama yapmak da nedir.

Şimdi seni ne biz yazar yerine koyarız ne de arkadaşların adam/ kadın yerine koyar. Yüzsüzlüğün de bir sınırı var ama sende o bile yok.

Selam olsun eylem koyup entry girmeyen yazarlara. Görün bu yüzsüzleri de aranıza almayın bir daha.

Ya yazmazsın ya da insanmış gibi davranmazsın.
Defol amk karaktersizi seni.
Elbet bir gün herkes yazmaya başlayacak zaten abartmamak gerek ama ben başka sözlük hesabım olmadığı için sıkıldım yahu. Özel mesaj mesaim de yoktu valla.

Sözlük düzeldi mi peki? Hayır ama en azından bi tepki koymuş oldum kendi adıma. Bundan sonra artık troll başlıklara yazmayarak tepkisiz kalarak devam ettireceğim inşallah.
utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınızki siz.
zaten sözlükten çıktıkları yokki. sabah akşam özelden mesajlaşıp sözlüğün nimetlerinden faydalanmaya devam ediyorlar. tek yaptıkları entry girmemek ve kendi haklarında dedikodu yapılmış mı onu takip etmek.

moderasyon silmeli bu isyancıları. osmanlı da bu gebeşler yüzünden yıkıldı. mantar gibiler.
Cehape ana muhalefeti döneminde yaşanmıştır!
Bu nasıl başlık?
Unutulanlar unutanları asla unutmazlar.