bugün

mail olarak aldığım müjde. içimi heyecan sevinç karışımı bir şey kaplamıştı.**
o mesajı bir süre saklamaktır. *
birkac birayla ıslatılması elzem olan olaydır.
nasıl bir şey olduğunu unutanlar da vardır.
kısa sürer.
ben torpilliydim valla öyle bi sevinç yaşamadım.
eksisozluk'ten geldiyse eğer gerçekten sevindirici olan durumdur zira son gelişmelerden sonra yazacak çok şey birikmiştir.
uludağdaki etkisi yoğun yaşanamaz. ekşide yaşanmışı makbuldür.

Düzenleme:
zira uludağda ikibin onay bekleyen çaylağa rağmen ekşide otuz beş bin bedbâht çaylak bulunmaktadır.
çaylaklıktan kurtulma müjdesidir . allahtan beni çok bekletmediler 32 dk çaylak kaldım .
az önce şahit olduğum sevinçtir.
(bkz: denzel)
buna sevinen insanın gerçek anlamda sevgiye ihtiyacı var sanki. hemen sevişecek sevgililer bulun kendinize.
(bkz: OLUR ÖYLE)
hani 3 gündü dememe sebeb olan olayy....
bir kaç saat önce yaşamış olduğum sevinçtir. başlık açabilmekte iyi hissettirir önceden kale alınmazken artık eşitlik hissi yaşatıyor
yazmayı seven her insanın yaşaması gereken sevinçtir.

dersteyim. "yazarlığınız onaylandı. hadi gözünüz aydın." mesajı geldi. o sevinçle yanımdaki arkadaşıma "aa uludağ'a yazar olmuşum." dedim. "o ne ya." dedi. sevincim değişik bir şeye büründü.
gece girdiğim 10- 12 entryden sonra sabah 10 da kalkınca telefondaki mesajı görüp" oha! Ne çabuk lan. Ben 2012' ye bekliyodum." tepkisini verdiğimdir.
ilk önce mutluluktan havalara uçacağınız bir olaydır ondan sonra hava atabilirim e dönüşür ve böyle böyle gider
(bkz: fok balıkları çok yalnız)
hissedemediğim duygu. 20 entry girdim bi hafta sonra yazar olduk. açtım sözlüğü gelişi güzel yardırdım. ha belkide incisozlukte takılıyorum diye sevinmedim ama sevinmedim işte amk. altı üstü bi sözlükte yazarsın. olayı abartmaya gerek yok amk.
Ulucami yanından geçerken cep telefonuna daha önce emsaline rastlamadığın bir numaradan yazarlığınız onaylandı mesajını görüp aynı anda camiden gelen tekbir sesleriyle noluo lan dedirten, bir nevi erdim a.q galiba sevinci.
henüz yaşamadığım olaydır. yazarların dediklerine göre epey mutluluk ve sevinç kaynağı olan bir durumdur.
Artık bir uludag yazariyim diye gezmeye başlamanın zamanıdır.
vuhuu Şampeeyyn.