bugün

ben yıllardan beri fenerbahçeyi takip eden bir yazar olarak bu kadar transferden sonra gidenler ve gelenlerden sonra yeni kadroyu kuramadım. hangi futbolcular daha iyi. yeni gelenler mi eskiler mi. stoch, krasiç kadroya girecekler mi. volkan mı yeni gelen kaleci mi. bilmiyorum çok karışık.
1.yarida teknik direktör Vitor Pereira, 2. yarida Aziz yildirimdir.
Fabiano caner kjaer ba gökhan nani meireles topal stoch fernandao sow olabilitesi yüksek, ama çok ofansif olfu bilemedim.
---------------volkan--------------

-gökhan(şener)- alves- kjaer - caner-
----------topal --- josef de souza(alper)-------
--nani--------- diego---------- stoch (alper)
-------------- rvp(sow)(fernandao)-------------------

josef de souza'yı tam olarak tanımadığım için bana göre eksiklik olabilecek tek pozisyon o pozisyondur. emre gönderilmeseydi, o pozisyon çok daha güçlenmiş olacaktı. ha ozan tufan'ı da alırlarsa eksiksiz, her türlü sakatlığa ve aksiliğe dayanabilecek bir kadro yaratılmış olur.

bunun haricinde kimi zaman diego oynamaz rvp oraya kaydırılıp öne sow ya da fernandao geçirilebilir.

kimi zaman nani oynamaz o bölgeye sow ya da emenike geçirilebilir.

alternatif çok ya.

iyi yönetilirse, dünya çapında bir kadro oldu gerçekten.

edit ve not: bence meireless, krasic, holmen gönderilmeli. meireless'in bu kadroda yeri yok. 1 maç oynayıp 5 maç yatar, ne defansı ne ofansı o kadar iyidir. gereksiz. ama göndermezler orası ayrı.
Birçok farklı kombinasyon kullanılabilecek oyunculara sahip takımın ilk onbiri. Transferler iyi iyi haydi bakalım.

(bkz: transfer ediyorlar efendim durduramıyoruz)
daha transferler kesin olmadığı için henüz oluşturulması için erken olan on birdir. transfer sezonu kapansın şöyle bir göz atıp kadromuzu oluştururuz efendim.
yavaş yavaş şekillenen onbirdir.