bugün

Arkadaşlar arasından Sözlükte çok karı kız ayağı var diye duyduğumda, o gün kendime bir hedef koydum, en az 15 sözlük kızıyla çıkmalıydım. Hemen ardından entry işlerine verdim kendimi. Gece, gündüz Dünün en iyisi'ni saatlerce okuyor, diğerleri gibi evetcilerin entrylerini hiç siklemiyordum bile. Neyse gel zaman, git zaman beni yazar yaptılarrr. Semerinden boşanmış eşek gibi, hemen nickleri yalamaya başladım. Ulu diye ilk sıradan birine yavşayım dedim, allahım ortalık karıştı silik yedik (şimdi o beni hatırlamaz!!). Vazgeçmedim, sürekli "Unutma işin ucunda 15 kız var" diye diye kendime gaz veriyordum. Tekrar, hesaptı çaylaklıktı derken, yine yazar olduk. Ve Şuanda burada 6 yılımın 1. Entry'sini giriyor Tam 6 yıl, koskoca 6 yılll. Şimdi bakıyorum da çevreme, eskilerin hepsi gitti, bir ben kaldım burada, birde 15 kızın üzerinde seviştiğim yatak çarşafı..
(Huge smile, was bads )

Ya ne sanıyordunuz ki , öleyim, köpek gibi sürüneyim mi istiyordunuz? çok azim, başarıyı, başarıda, daha çok kadınları getirir . Unutmayın

Ben kendime olan 15 kız sözünü tutuyor, üzülerek 24 saat içerisinde hesabımı siliyorum.

Hepinizi seviyorum deeermişim, Ne sevcem lan siziiihuvvvvgffgggghhjjkj

Bu bir trollüktü. Nokta
(bkz: merak)
(bkz: i have no reason to live)
arifin mençıstıra attığı golü arıyorum.
Öylesine sanki.
Hani olmasam da olurmuş bence. Neden varım ki ben?
ölümü unutacak kadar mutlu yaşamak istiyorum.
ölmemek. bir denemekten zarar gelmez.
Bir ara çok sorguladım. Sonra bambaşka yerlere gitti mevzu. O gün bugündür öylesine yaşıyorum. Sadece benim için biçilen ömrün saatlerini , günlerini geçiriyorum.

Not : allahım sen affet.
güzel yüce şeyler belkide
bilemiyorum altan
belki de düşünmemek
belki de düşünmemek için yaşıyoruzdur kim bilir
ne diyeceğine ne diyemeyeceğine
kim ne diyebilir
kim ne karışabilir.?
belki biraz tolstoy okumak
belki biraz dostoyevski
belki biraz bilim
belki de bir kilim
cedric'in amcası
belki de en doğru insan
bulmak için hayatın amacını
kimse bilmez
kimse bilmez.
Yzf r25 veya ford mustang olabilir hatta mantı yemek de olabilir bilmiyorum.
güncel Önemli Başlıklar